Nářadí - krimplovací kleště na BNC konektory

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Nářadí - krimplovací kleště na BNC konektory

Příspěvek od Ondráš » pon 09. bře 2015 19:30:25

jenze ja neshanim konektor, ale kleste... [-o<

sledge
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1035
Registrován: pát 09. črc 2010 15:57:29

Re: Nářadí - krimplovací kleště na BNC konektory

Příspěvek od sledge » úte 10. bře 2015 12:53:42

Ne, ty nesháníš kleště...ty chceš obejít podle tebe přehnaně vysokou cenu vhodných kleští pro tvé vysněné konektory :-).
1) Audiopro s.r.o. - servis, instalace, akustika, podpora: http://www.audiopro.cz
2) Práce všeho druhu (měření, vývoj, poradenství,...)

Pawlyk65
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte 30. srp 2011 14:56:06

Re: Nářadí - krimplovací kleště na BNC konektory

Příspěvek od Pawlyk65 » stř 11. bře 2015 11:27:48

zdravím, nejdříve si sypu popel na hlavu za ty frequence...
ale v dnešní době řešit kus kabelu...konektor a co nejlevnější kleště je docela ztráta času...hlavně na "profi úrovni"
já si nechávám SDI kabely dělat v Elvii Pro...dostanu belden 1505f (do 4,5GHz), konektory neřeším - funguje to. Protože není důvod hledat zázračné kabely-konektory-kleště...kolem 50m projde 3G bez problému..10-15m 6G taky...kolem 100m se dá UHD rozhodit na 4x 1,5G...což je ale stejně sice použitelné...ale nepraktické...můj názor je ten, že jediná rozumná volba je optika..hlavně i s výhledem do budoucna (12G už stejně běhá na Single-modu). A navíc už to začíná být i ekonomicky výhodné řešení, příklad je třeba cca 300m vzdálená kamera...300m optiky - bubínek do jedné ruky..oproti třeba 3x 100m koaxu na třech bubnech...2x SDI repeater...a ten potřebuje napájení...

Mike76
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: ned 15. čer 2014 21:48:50

Re: Nářadí - krimplovací kleště na BNC konektory

Příspěvek od Mike76 » stř 11. bře 2015 16:14:54

Optika je jasná volba z mnoha důvodů
Nejsem prodavač

Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Nářadí - krimplovací kleště na BNC konektory

Příspěvek od Ondráš » pát 13. bře 2015 19:27:02

pawlyk : :) do elvie chodim taky a spolupracuji s nimi leta, ale ja resim specifickou aplikaci pro jednoho zakaznika (dejme tomu jsem ja ta Elvia pro), aby prave nemusel nic nikde shanet, kdyz potrebuje udelat kabely nebo delsi rozvody (asi ti dojde, ze to neni koncak). Navic jsem na 1/4 cene. Kleste uz jsou taky poresene.
P.S. jo, 1505fko je dobry kabel, ale spis tak kabel na kratsi vzdalenost ke kamere, idealne v HD-SDI a cena je jaka je :( .

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“