Jaká vybrat polootevřená či uzavřená circumaurální sluchátka do 1500Kč

DI, kabely, konektory, sluchátka, software, zvukové karty, počítače...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Ten druhej

Jaká vybrat polootevřená či uzavřená circumaurální sluchátka do 1500Kč

Příspěvek od Ten druhej » sob 19. lis 2016 10:03:57

Zdravím,

jelikož se ve sluchátkách nevyznám a sám vlastním již rozpadlá sluchátka (několikrát slepovaná a pájená) za tři stovky (jedno sluchátko mi teď visí jen za kabel :) ), tak bych chtěl změnu a obracím se sem. Hodlám si pořídit sluchátka do 1500 Kč ale vůbec nevím. Jeden den se mi líbí ty, druhý den zase tamty, třetí den zjistím, že to, co jsem si vybíral, stojí za starou belu.

Mé požadavky: Polootevřená či uzavřená, pohodlná, ne příliš tlačící = radši větší než menší, pevnější konstrukce, ten nejlepší zvuk v této cenové kategorii, nechci mít kolem uší molitan, nechci aby měly mikrofon, regulace hlasitosti se může hodit (na mých nynějších sluchátkách plně využívám), vzhled je až na posledním místě.

Budu na tom poslouchat: Hry, filmy, hudbu - Pop, Rock, Blues...

Snad se najde nějaká hodná duše a pomůže mi. Předem jí také děkuji za jakoukoliv pomoc.

Bassman
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 03. čer 2015 15:02:59

Re: Jaká vybrat polootevřená či uzavřená circumaurální sluchátka do 1500Kč

Příspěvek od Bassman » pon 21. lis 2016 9:14:56

Nemam vela skusenosti v tejto cenovej kategorii, mam Beyerdynamic 770/990, ale mam aj jedny starsie KOSS, hraju celkom slusne a co viem robia aj nejake modely v tejto cenovej kategorii a dobre hraju vo vseobecnosti viac menej vsetky.

Ale to je len taky prvy nastrel a hlavne bude treba to vyskusat.
"Keď je zvuk dobrý, tak je zvuk dobrý"
http://www.hrbikmedia.eu

Odpovědět

Zpět na „Příslušenství“