Soft pre multiroom?

Domácí, Hi-Fi, auta, ...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Maťo

Soft pre multiroom?

Příspěvek od Maťo » pát 21. črc 2017 9:27:08

Máte nejaké skúsenosti s nejakým softom pre multiroom.
Potrevoboval by som prehrávať v každej miestnosti prehrávať inú hudbu (playlist) na čo by som chcel použiť vždy iný kanál zvukovky (ešte nemám kúpenú ale chcel by som 1 stereo a 2-3 mono výstupy) do toho stereo výstupu by mala byť možnosť primiešať mikrofón pripojený k PC.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Soft pre multiroom?

Příspěvek od blaha » pát 21. črc 2017 19:10:54

Nastavit si výstupy zvukovky umí třeba VU Player, WinAmp, nějakým způsobem i VLC player. Hodně bude záležet jak se ta zvukovka a hlavně její výstupy budou tvářit v systému. Pochopitelně toto je za Windows.

Pokud řešíš ty druhý, tak tam jsem viděl nějaký speciální program, jen teď netuším jaký a tam šly výstupy routovat z jednotlivých tracků, ale muselo se to k nim nastavit, to asi tak úplně nepotřebuješ.

Jinak třeba mě přidá SC Si Impact 16 párů stereo kanálů, do jednoho páru mám naroutovaný VU Player, do druhého WinAmp.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
Maťo

Re: Soft pre multiroom?

Příspěvek od Maťo » pát 21. črc 2017 21:16:09

Ja čo som pozeral tak sú rôzne krabičky, ktoré nič nerobia iné, len sa cez sieť spoja s apkov v PC či tablete výstup pre zosil, stoja tak 2-4 stovky €. Objavil som soft Amozz player, ten je to celkom OK, daju sa načítat aj m3u čka internetových streamov rádii či v lokálnej sieti a funguje cez web rozhranie, akurat nie je free a nejako v ňom neviem rozchodiť aby do jednej zóny prehrávalo aj mikrofón pripojený k PC aj hudbu súčasne.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní audio“