SOUNDBARY

Domácí, Hi-Fi, auta, ...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
AAAA

SOUNDBARY

Příspěvek od AAAA » sob 21. črc 2018 20:42:38

Ahoj,

ma tady nekdo prosim zkusenosti se soundbary od Bose, Samsungu nebo LG?

Dekuju

FF

Butcher
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: pon 07. kvě 2018 8:22:44

Re: SOUNDBARY

Příspěvek od Butcher » sob 21. črc 2018 22:25:37

Mám LG a přes optiku s LG smart TV maximální spokojenost. Mám sestavu soundbar + Bluetooth sub. Myslím LG SJ2

Butcher
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: pon 07. kvě 2018 8:22:44

Re: SOUNDBARY

Příspěvek od Butcher » sob 21. črc 2018 22:25:46

Mám LG a přes optiku s LG smart TV maximální spokojenost. Mám sestavu soundbar + Bluetooth sub. Myslím LG SJ2

Uživatelský avatar
AAAA

Re: SOUNDBARY

Příspěvek od AAAA » sob 21. črc 2018 22:58:32

Butcher - a uvazoval si i o klasickem domacim kine? Nechci davat do obyvaku moc kabelu a soundbar mi prijde idealni. Jen nevim, jak je to s kvalitou zvuku, jestli je opravdu prostorovy a clovek ma u filmu super zazitek. Dokazes spustit i Dolby Atmos?

diky

Butcher
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: pon 07. kvě 2018 8:22:44

Re: SOUNDBARY

Příspěvek od Butcher » pon 23. črc 2018 20:56:13

Sorry za čekání. Řešil jsem právě aby to nezabralo moc místa a ozvucilo obývák, což splňuje bez problémů. Dolby atmos neřeším, to si na něj radši zajdu do kina když bude film, který bude stát za to. Takže je mi líto ale v tomto už neporadím. Jinak platí že ze sterea prostorový zvuk sice dostaneš ale bude to pouze budit dojem, když to pak porovnas s dobře vyladenou 5.1 sestavou tak budeš zbytečně nastvanej. Ve výsledku ale jak jsem psal, když si to užít tak v kině.

kelly.ok
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: stř 18. říj 2017 7:27:13

Re: SOUNDBARY

Příspěvek od kelly.ok » pon 23. črc 2018 21:26:52

Jak píše Butcher.... Atmos na doma nemá zatím víceméně význam (a výhledy do budoucna taky nejsou kdovíjaké). Pro spoustu filmů platí, že je dostupný s Dolby Atmos mixem pouze pro kina, a kvůli těm několika, které mají Atmos i na Blu-Ray se nevyplatí to řešit. Nehledě na to, že případná simulace Dolby Atmos bude výrazně pokulhávat za skutečným systémem pro Atmos, (rozdíl bude jistě ještě markatnější než mezi true 5.1 a simulací 5.1). Další (a jedna z nejdůležitějších, ne-li nejdůležitější) otázka je pak samozřejmě akustika místnosti... udělá to kolikrát víc, než systém samotný. Obzvlášť právě pokud má soundbar fungovat v režimu nějakého prostorového zvuku s tím je potřeba počítat o to více.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní audio“