Rady k freestyleru

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
strapal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: úte 15. zář 2015 11:42:50
Bydliště: Valašské Království

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od strapal » ned 23. pro 2018 11:23:20

S S2L jsem se kdysi potykal taky a co si vzpominam, tak to chodilo nespolehlive. S pouzitim VDJ 7 bylo nutno doinstalovat S2L a pak ho ve Virtualu spustit. Pak se to nejak probralo a zaclo komunikovat. Nekde na foru to najdes. Jak to funguje u Traktoru nebo samostatne nevim. Kazdopadne jsem ale po nekolika bezesnych nocich, ve snaze donutit FS komunikovat, presel k placenemu Music Visualization a od te doby nemam sebemensi problem.

dalasm
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: sob 14. čer 2014 17:04:28

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od dalasm » stř 26. pro 2018 15:05:38

Zdravím,
Tak rozchodění S2L jsem vzdal. Rozhodl jsem se že udělám pár scén, ale nastal problém při ukládání scén.
Když ji chci uložit vypiše mě to chybu: Path not found.
Nevíte někdo co stím?

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 798
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od PeBe » stř 26. pro 2018 21:49:11

[OT]
Co s tím v tomto topicu již několikrát padlo... Přejít na placený SW... ideálně Music Visualization ;-)
[/OT]
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

drinkin
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28. led 2011 21:13:19

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od drinkin » čtv 27. pro 2018 18:11:43

Dobrý den.Jsem tady laik a pustil jsem se do ovládání světel přes DMX512.Objednal jsem si s wishe (čína) nějaké dvě hlavy gobo z názvem mini ledspot movingheadlight ale fakt nevím jak jej dostat do freestyleru nebo do Fixture creatoru. myslím že nebude v seznamu.... https://www.youtube.com/watch?v=6Vpn0Gp6tCg a kromě toho existuje nějaký program,kterým bych mohl na tabletu ovládat světla na akci naší kapely?jen třeba spouštět scény?
Děkuji moc za odpověď.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 798
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od PeBe » čtv 27. pro 2018 18:54:08

Freestyle neznám, tak jen k Androidu. Hledal jsem kde co, čím bych mohl přímo z tabletu sáhnout do DMX. A našel jsem jen pár nesmyslů, použitelných leda tak na mejdanu. Koupil jsem od Číňanů i nějaký převodník WiFi-DMX. Ne, že by nefungoval, ale nic moc a navíc jsem si experimentováním s čínskými aplikacemi zanesl do tabletu malware... :-( Takže za sebe nedoporučuji. Zkoušel jsem i vzdálenou plochu počítače, ve kterém mi běží světelný soft. Taky žádný spolehlivý šlágr. Jediné, co mi na pár metrů bezdrátově funguje na vzdálené ovládání světel, je bezdrátová číselná klávesnice, pomocí které se dají ovládat DJ Button v programu MusicVisualization.
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Uživatelský avatar
Jaris
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04. čer 2013 9:17:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Jaris » stř 27. bře 2019 17:06:46

Ahoj, udělal jsem si prográmek, pomocí kterého lze ovládat světla ve FS přes dotykovou obrazovku. FS už tuhle funkci sice podporuje sám od sebe, ale takhle jsem si to moh přizpůsobit k obrazu svému. Tady jsou dva obrázky, jak to pro představu zhruba vypadá. www.musicsound.cz/ovladani_fs_2.JPG , www.musicsound.cz/ovladani_fs.JPG . Kdyby jste měl o prográmek někdo zájem, tak mi písněte a prográmek dám zdarma k dispozici. Rovnou ale řikam, že jsem si to psal hlavně pro sebe , případné nastavování nemusí být pro každého úplně konfortní, nápověda žádná a neni to "blbovzdorný". Mně to ale pomohlo. :-)
(samozřejmě to jde ovládat i myší, ale pak tomu chybí to kouzlo. Na vyzkoušení to ale případně stačí)

Uživatelský avatar
Martin S

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Martin S » ned 24. črc 2022 13:40:08

Pozdravujem potreboval by som pomôcť s nastavením čínskych 60w hláv vo freestaylery

Marie V.
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: ned 03. bře 2024 22:07:16

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Marie V. » ned 03. bře 2024 22:19:28

Pavel Schneider píše:
pon 13. pro 2010 0:32:58
Tak super :-)..... Já si zejtra napíšu nějakej postup jak to nějako po určitejch kapitolách dát dohromady, ty základy pro úplný začátečníky a začnu na tom co to půjde pracovat. Tam bych to zatim viděl na to prvotní nastavení programu a úplně takový to prvotní ,,ošahání,, programu a asi až po nějakou jednoduchou scénu :-) A pak to začít podrobnějš rozebírat co na co je :-) Jak zde píše dj_scorpio, kterému bych chtěl poděkovat, že by se také chtěl podílet.
Dobrý večer , chtěla bych se zeptat , zdali by bylo možné shlédnout od Vás nějaká videa o freestyleru , jak píšete výše. Začínám s tímto programem a uvítala bych pomoc. Díky M.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 798
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od PeBe » pon 04. bře 2024 7:20:01

Nerad "rozkopávám bábovičky"... Mám obavu, že Pavel se neozve a bude potřeba hledat jinak :-( Uvedený příspěvek je z prosince 2010 a přibližně od té doby se zde neukázal ;-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Odpovědět

Zpět na „Freestyler“