freestyler wireless

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
KamilV
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1439
Registrován: pon 30. lis 2009 13:10:24
Bydliště: Olomouc

Re: freestyler wireless

Příspěvek od KamilV » pon 20. led 2014 7:54:41

Ahoj,
asi jsi začal nějak takhle: http://www.strejda-google.cz/#freestyler+remote+control
Možná sis pustil ty videa, která na tebe vybafla.
A krok za krokem jsi to taky vyzkoušel.

Teď tedy buď:
a) tě to nejde, tzn. musíš popsat, na co jsi narazil, kam jsi došel, co to udělalo
b) tě to funguje, jen máš obavy, že se tě tam připojí kdokoliv jiný

Pokud je b) správně, ovládání funguje na bázi "klient-server" aplikace, komunikuje to na jednom konkrétním portu (je v té aplikaci při connectu napsaný). Na notebooku by jsi měl mít nainstalovaný nějaký Firewall (ne prosím to, co jakože obsahují Windows v sobě) a tak povolit komunikaci jen pro tvůj mobil, asi podle jeho MAC, to bude stačit...

Světlonoš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: stř 26. říj 2011 16:18:38

Re: freestyler wireless

Příspěvek od Světlonoš » stř 22. led 2014 15:53:01

Ahoj, nevím, jestli jsi už přišel na řešení, nicméně podělím se o svou zkušenost. Freestyler X Tablet(mobil) běžně praktikuju. Používám free verzi FreestylerPRO, kterou jsem stáhl z Googlemarketu.

Základem je, koupit si nějaký starý wifi router a vytvořit si vlastní síť. Pokud hraješ na akci, kde mají wifi-free, můžeš obě zařízení (notebook + tablet) připojit na zmíněnou wifi a máš po starostech.

Na synchronizaci ntb+mobilu mi skvěle posloužil "Freestyler TCPIP server", který ti vygeneruje IP, které následně zadáš do mobilu.

POZOR: aplikace má stále svoje smouchy - tzn. pokud máš nějak pojmenovaný cue v cuelistu, v tabletu si je budeš muset pojmenovat znovu. Pokud display přetočíš na jinou polohu, nedáš to zpět - pomůže jen restart. Ovládání je také trochu matoucí + zasahování do cue je porod a těžko se vrací na home nastavení.

Sečteno podtrženo: freestyler wireless je super, pokud chceš zamachrovat na buchtu od baru stylem " kočko, nechceš si zasvítit?" (zatím mi to nikdy nevyšlo :-D ) nebo když blikáš diskotéku a není třeba 100% focusu.

Odpovědět

Zpět na „Freestyler“