Tascam DP32-SD

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
studioh
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09. bře 2018 22:35:32
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Tascam DP32-SD

Příspěvek od studioh » ned 25. bře 2018 19:57:48

Dobrý den,
jelikož jde o můj první příspěvek, malinko se představím. Jmenuji se Pavel Vlček, je mi 24 let a provozuji malé nahrávací studio handicapovaných umělců. Mám mixážní pult od Soundcraftu a multifunkční Tascam DP32-SD, který nám byl věnován sponzorským darem a právě k němu mám otázku. Máte někdo zkušenosti s tímto zařízením? Není těžké jej ovládat bez zraku, ale kdyby šlo někde nastavit, aby si kurzor nepamatoval posledně navštívené menu, ale vždy mě přesunul po ťuknutí do menu na položku Song, měl bych lepší představu o tom, na co vlastně ťukám a co potvrzuji. Jde toto někde nastavit?
S díky,
Pavel

zahy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 439
Registrován: ned 12. říj 2008 22:05:18
Bydliště: Louny

Re: Tascam DP32-SD

Příspěvek od zahy » pon 26. bře 2018 15:43:39

Ahoj, prosel jsem si manuál ale nic takového jsem nenašel, předpokládám že přes tlačítka kurzoru se menu protlačí pořad dokola.
A&H GLD-80, A&H CQ20B, Soundcraft Ui16, RCF HD32, Dynacord TS 400, SPL A394

studioh
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: pát 09. bře 2018 22:35:32
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tascam DP32-SD

Příspěvek od studioh » úte 27. bře 2018 10:02:04

Na mém stroji se menu chová tak, že je rozděleno na 4 a 4, tj první 4 položky jdou šipkou dolů, druhé 4 jsou ve druhém sloupci, tj vpravo a pak opět dolů a nahoru. Na poslední položce se kurzor zastaví a po opětovném stisku dolů se nevrátí na první, což je výhoda. Celkem už tomu začínám rozumnět, krásně to člověku protrénuje soustředění když na to nevidí, protože se dá lehce splést, kde se kurzor v menu nachází.

Uživatelský avatar
jirinovi

Re: Tascam DP32-SD

Příspěvek od jirinovi » pon 13. dub 2020 7:40:52

Zdravim, jsem už starší a tahle technika mě vubec neleze do hlavy, najde se tu někdo kdo by byl ochoten pomoci s nastavenim Tascám DP 32 ?

Uživatelský avatar
wladimir3

Re: Tascam DP32-SD

Příspěvek od wladimir3 » stř 15. dub 2020 19:53:10

Zdravím zkušenější kolegy. Lze na tomto nahrávacím zařízení dodat efekty typu delay apod. i dodatečně? Tzn. na již nahrané stopy? A pro každou ze stop v rozdílné úrovni?

Díky za radu předem. VV.

Odpovědět

Zpět na „Tascam“