Nový SOUND FORGE verze 12 a zbrusu nová edice SUITE již v prodeji

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • powersoft
ERPEA
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:46
Kontaktovat uživatele:

Nový SOUND FORGE verze 12 a zbrusu nová edice SUITE již v prodeji

Příspěvek od ERPEA » pon 30. dub 2018 17:06:25

Obrázek
Nový SOUND FORGE Pro 12

Po 5 letech vývoje je tu... Čerstvá verze 12 je pro SOUND FORGE zároveň oslavou 25 let na trhu! Tento praxí prověřený audio software pro multitrack nahrávání a zpracování zvuku na počítači, restaurování a mastering zvuku a zvukovou postprodukci, se pro svůj výkon, stabilitu a příjemné ovládání těší značné a trvalé oblibě mezi uživateli.

Jeho nová verze 12 přináší výkonnou 64-bitovou architekturu, plnou podporu VST3, nové profesionální efekty a nástroje jako DeHisser, DeClicker, DeClipper, DeCrackler, včetně některých ze Sequoia, dále vysoce kvalitní dithering s algoritmem POW-r, Wave Hammer 2.0, bitovou hloubku zvuku až 64-bit/384 kHz a další novinky.

Nový SOUND FORGE Pro 12 je k dispozici elektronicky nebo v krabicovém balení. Majitelé jakékoli starší verze Sound Forge PRO mohou upgradovat na verzi 12 nebo mohou upgradovat rovnou na výhodnou edici SUITE, kdy za výhodnou cenu získají verzi 12 a zároveň ještě špičkový analyzér a editor zvukového spektra SpectraLayers Pro 5 a bonusové audio pluginy navíc. Studenti, učitelé, školy, státní instituce a neziskovky mají nárok na školní verzi za zvýhodněnou cenu.

Obrázek
Novinka. SOUND FORGE Pro 12 SUITE

Cenově výhodná "modrá" edice s přívlastkem SUITE, SOUND FORGE Pro 12 SUITE, je novinkou a obsahuje v jednom výhodném balíku nový SOUND FORGE Pro 12, nový SpectraLayers Pro 5 a k tomu ještě 5 bonusových audio pluginů. Majitelé jakéhokoli Sound Forge PRO nebo jakéhokoli SpectraLayers Pro mohou výhodně upgradovat. Studenti, učitelé, školy, státní instituce a neziskovky mají nárok na školní verzi za zvýhodněnou cenu.

Váháte kterou edici zvolit?
Porovnejte si všechny edice SOUND FORGE 12 v přehledné srovnávací tabulce.
ERPEA s.r.o. | Meteorologická 792 | Praha 4
specializovaný e-shop pro audio-vizuální tvorbu
obchodní zastoupení MAGIX Software, Contour Design a dalších pro ČR a SR
zastupované značky: SOUND FORGE, SpectraLayers, ACID, Samplitude, Music Maker, ShuttlePRO
www.erpea.eu

Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“