Pst... 4055

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • EAW RS series
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2643
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Pst... 4055

Příspěvek od safa » úte 17. kvě 2022 16:23:01

Psst! Chystá se nějaká novinka a bude to brzy

Připravte se povýšit svůj ████ ████ na vyší level!

Jsme si jisti že možnostmi a hlavně zvukem ██████████ mikrofonu 4055 budete ohromeni.

Všechno praskne 1. června!

Sledujte web www.AUDIOPRO.CZ nebo FB profil https://www.facebook.com/audiopro.cz aby vám to náhodou neušlo, bude to pecka. Případně se upište novinkám od DPA tady:


http://eepurl.com/bloTLH
4055TeaserImage4.jpg

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2643
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Pst... 4055

Příspěvek od safa » stř 01. čer 2022 10:31:46

Dlužím vám výplň pro bílé místo, takže tady je:

Dánské DPA – přední světový výrobce špičkových mikrofonů představil novinku s označením 4055 Kick Drum Microphone. Profesionální mikrofon zachytí skrz naskrz skutečný zvuk velkého bubnu. Svojí unikátní konstrukcí posouvá zvuk kopáku na zcela novou úroveň.
4055-in-zip-case-lr (Malé).jpg
Mikrofon DPA 4055 pro velký buben je připraven na snímání basových frekvencí a vysoký akustický tlak. Nový člen dánského mikrofonního týmu se v mnohém liší od běžných kopákových modelů. Robustní mikrofon není předem nachystán pro jeden konkrétní zvuk a dává zvukařům prostor vytvarovat jeho charakter podle vlastních potřeb. Po důkladném testování v nejrůznějších hudebních situacích (v popu, rockové hudbě, jazzu, folku i jiných žánrech) DPA Microphones přicházejí s mikrofonem, který s přehledem zvládne náročné prostředí živých koncertů a výbornou práci odvede i ve studiu.

Další unikátní vlastností modelu DPA 4055 je jeho tvar, kterým se odlišuje od jiných mikrofonů pro velký buben. Asymetrické provedení napomůže zvukařům mikrofon snadno zasunout dovnitř bubnu, aniž by hrozilo natržení blány kopáku. Mikrofon lze navíc umístit zvenku i zevnitř bubnu, jeho ideální pozici tak najdete rychle a bez větší námahy. DPA 4055 je vybaven velkým tělem s dostatečným množstvím tlumící akustické pěny umístěné před kapslí za mřížkou. Díky tomu si velmi dobře poradí s větrnými turbulencemi, ke kterým dochází před otvorem v rezonanční bláně kopáku. Všech těchto výhod výrobce dosáhl, aniž by musel přistoupit ke kompromisům, zejména pokud jde o kvalitu zvuku.
4055-title-image-final-lr (Malé).jpg
Z kreativních možností i kvality, kterou tento mikrofon prokazuje na pódiích i ve studiu, jsme nadšeni. Víme, že i když lidé využívají naše miniaturní modely, pro účely snímání velkého bubnu pořád volí velké mikrofony schopné zvládnout vysoký akustický tlak a ztlumit přirozené větrné rázy vznikající pohybem blány. Během vývoje 4055 jsme všechny tyto nároky vzali v úvahu a přizvali jsme ke konzultacím i několik zvukových mistrů. Výsledkem je mikrofon, který je velký a přitom diskrétní, a který ve srovnání s konkurencí přináší ten nejlepší zvuk.

René Mørch, Product director, DPA Microphones A/S


Tento nový mikrofon pro velký buben vykazuje stejné kvality jako všechny směrové mikrofony DPA, tj. plochou odezvu v ose mikrofonu a velmi kontrolovanou lineární odezvu mimo jeho osu. Plochost křivky otevírá zvukařům prostor pro další úpravy zvuku podle potřeb hudebního žánru, se kterým právě pracují. Na rozdíl od jiným kopákových mikrofonů je u DPA 4055 dobře slyšet rozdíl při umístění v různých úhlech vůči velkému bubnu. Vzhledem k tomu, že se jedná o kondenzátorový model, mikrofon reaguje rychle a produkuje pevný a čistý zvuk dokonce i při velmi vysokém akustickém tlaku (jako maximální SPL je uváděno 164 dB).

Využití DPA 4055 není omezeno pouze na velký buben. Velmi dobře si poradí i s jinými nástroji a zvukovými zdroji, jako jsou například kytarové reproduktory, basy a lesní rohy. Rovná frekvenční odezva a schopnost poskytovat nezabarvený zvuk jsou předpokladem pro to, že si tento mikrofon bude rozumět s mnoha různými druhy nástrojů.


Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2643
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Pst... 4055

Příspěvek od safa » stř 01. čer 2022 10:33:29

Zvukové ukázky například viz zde, ale vždy lepší je si mikrofon vyzkoušet „na vlastní uši“:


Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“