Nový mikrofon pro foukací harmoniku – sE HB52

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Nový mikrofon pro foukací harmoniku – sE HB52

Příspěvek od safa » stř 22. led 2020 19:16:36

Pro firmu HOHNER, která je předním světovým výrobcem foukacích harmonik a také legendárních mikrofonů pro jejich snímání, bylo rozšíření portfolia o tento výjimečný produkt zcela přirozené. Vzhledem k tomu, že obě společnosti kladou ve svém oboru důraz na inovaci a nejvyšší možnou kvalitu, firma sE Electronics byla pro HOHNER v tomto projektu zcela ideálním partnerem. Erudice sE Electronics v oblasti prvotřídních mikrofonů a „harmonikářské“ know-how společnosti HOHNER představuje dokonalou symbiózu, jejímž výsledkem je to nejlepší z obou světů: mikrofon Harp Blaster HB52.

Tenhle mikrofon se mi opravdu zamlouvá. Dává mi přesně to, co potřebuji – hřejivý a tučný zvuk. Mám mnoho oblíbených vintage mikrofonů, jenomže na ně musím dávat velký pozor. Tenhle je ale odolný a cítím se s ním jistě. Stačí mi jen přijít na pódium a říct si o mikrofonní kabel.

Harp Blaster HB52 byl od základů vyroben pro potřeby hráčů na foukací harmoniku. Je vyroben pouze za pomocí vysoce kvalitních součástek. Vyznačuje se dynamickou kapslí, která byla navržena podle vzoru legendárních vintage mikrofonů, dále pak pozlaceným XLR konektorem a špičkovým potenciometrem Bourns®. Ve výčtu vlastností tohoto nového standardu ve snímání hry na harmoniku naleznete také kompaktní velikost, pevné celokovové tělo, chromovanou mřížku a speciální smaltovaný povrch s efektem tepání pomocí kladívka.

Rozměry mikrofonu jsou ideální pro snadnou manipulaci a sevření v dlaních. Vysoce citlivá kapsle reaguje přímo na techniku ruky a expresivitu hry. Harp Blaster HB52 byl navíc navržen na základě konzultací s hráči na harmoniku, kteří poskytli výrobcům zpětnou odezvu o tom, zda se mikrofon drží pohodlně a zda vyhovuje i delšímu hraní. Díky vysoké výstupní úrovní a vysoké impedanci mikrofon odpovídajícím způsobem budí zesilovač, takže není nutné používat impedanční převodníky nebo pedály pro zesílení signálu. Praktické rozměry společně s plochou elegantní mřížkou umožňují hráči pevné sevření mikrofonu v dlaních a dobrou práci s efekty ruky.



PS: Martine, nejak se mi nedari prijit na to jak tohle vlkladani YT videa funguje... muzes to prosim opravit aby bylo vlozeno? Diky.

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Nový mikrofon pro foukací harmoniku – sE HB52

Příspěvek od Martin » pát 07. úno 2020 22:00:49

safa píše:
stř 22. led 2020 19:16:36
PS: Martine, nejak se mi nedari prijit na to jak tohle vlkladani YT videa funguje... muzes to prosim opravit aby bylo vlozeno? Diky.
opraveno, díky za upozornění
administrátor, moderátor

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový mikrofon pro foukací harmoniku – sE HB52

Příspěvek od safa » ned 16. úno 2020 21:45:11

Diky... tak ja bych toho rovnou vyuzil vlozenim nove videorecenze foukackoveho mikrofonu sE HB52, tentokrát z českých luhů, hájů a kuchyní


Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“