Bezdrátový duplexní interkom do hlučného prostředí: Vokkero

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • EAW RS series
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2560
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Bezdrátový duplexní interkom do hlučného prostředí: Vokkero

Příspěvek od safa » stř 18. lis 2020 23:46:53

Audiopro představuje staronovou novinku ve svém sortimenu: Vokkero Guardian ve verzi Show

https://www.audiopro.cz/vokkero/

Značka Vokkero u nás není nová, společnost Audiopro s.r.o. jí v rámci své speciální divize již léta nabízí záchranářským sborům, nemocnicím, ale i pracovníkům v provozu hlučných výrobních linek. Novinkou je však speciální verze komunikátorů Vokkero Guardian, nazvaná Show. Ano, učíte správně: tato verze je postavena na osvědčené platformě Guardian, ale byla vývojovým týmem speciálně uzpůsobena pro použití v hlučném prostředí velkých koncertních vystoupení.

svetlo.PNG
svetlo.PNG (236.79 KiB) Zobrazeno 549 x

Hluk, randál, kravál, brajgl, to všechno jsou synonyma označující prostředí, kde člověk doslova neslyší vlastního slova - tedy pokud nemá bezdrátový komunikátor Vokkero Guardian.

Schopnost pomocí sofistikovaného DSP procesingu potlačit okolní hluk a zachovat srozumitelnost řeči, je jedním ze základních stavebních kamenů úspěchu komunikačních zařízení firmy Vokkero. Komunikátory Guardian používají profesionálové v oblastech kde byste to nečekali a kde jde zpravidla o život. Najdete ho například u pyrotechnické služby kde jej pyrotechnici nosí pod těžkými ochrannými obleky, k vidění je i u pracovníků na železnici kde se pomocí těchto komunikátorů domlouvají zahradníci s hlučnou motorovou kosou, kteří mají na starosti údržbu tratí pro rychlovlaky. I když vám to možná přijde neuvěřitelné, díky relativně dlouhým vlnovým délkám (pracuje v pásmu kolem 0,36 m) dobře funguje i v uzavřeném kovovém prostředí jaderného reaktoru kde se s ním domlouvají technici údržby s velínem a koordinují postup prací. Zkrátka komunikátory Vokkero Guardian najdete všude tam kde je potřeba bezobslužná a spolehlivá komunikace pracovního týmu či týmů ve velmi hlučném prostředí, což je i případ zábavního průmyslu.Mimo bezobslužného provozu, který považujeme za samozřejmost, umí Guardian také všechno, co správný průmyslový bezdrátový komunikátor umět má: dosah více než kilometr, výdrž na jedno nabití 12 hodin, odolná konstrukce včetně odolnosti proti vodě, duplexní provoz (tzv. furtomluv kde není třeba nic mačkat), neomezený počet uživatelů, čtyři komunikační skupiny a samozřejmě maximálně srozumitelný zvuk i ve velkém hluku (točivé stroje, projíždějící vlak, vytavené koncertní PA atp.).

Za zmínku stojí také široká škála náhlavních souprav (sluchátek s mikrofonem) počínaje lehkými sadami určenými do ochranných obleků, přes standardní náhlavky s mikrofonem na raménku, až po těžké průmyslové headsety, sloužící zároveň k ochraně sluchu. Komunikátory Guardian jsou po zákaznické úpravě konektorů (používají spolehlivé průmyslové konektory LEMO) kompatibilní prakticky s jakýmikoliv náhlavkami, takže je možné použít i modely třetích firem jako jsou zákaznické odlitky Phonak, protihlukové headsety 3M Peltor, či ještě lépe robustní komunikační náhlavní sady specializované americké firmy OTTO.To všechno a ještě mnohé další vychytávky (zmínil jsem vibrační signál či možnost spárování s telefonem po BlueTooth?) činí z komunikátorů Vokkero Guardian ideální prostředek komunikace pro vědecké ři technické pracovní týmy. Pokud byste si je chtěli vyzkoušet (malou sadu máme k dispozici i s průmyslovými sluchátky vybavenými aktivním potlačením hluku), klidně se nám ozvěte.

Web výrobce: https://www.vokkero.com/en/142-broadcas ... com-system
Přílohy
4w.PNG
4w.PNG (74.16 KiB) Zobrazeno 549 x

Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“