Warm Audio: Prémiové audio kabely

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
diskmultimedia
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: stř 07. říj 2020 10:50:32

Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od diskmultimedia » úte 02. bře 2021 9:32:11

Obrázek

Společnost Warm Audio oznámila spolupráci se švýcarskou značkou Gotham AG, výrobcem špičkových profesionálních audio kabelů. Výsledkem je nová série prémiových kabelů Warm Audio Studio & Live, využívající nejnovějších technologií Gotham Audio. Kabely jsou vyráběny ve dvou cenových a kvalitativních hladinách – Premier a Pro a v konfiguracích XLR-XLR, XLR-TRS, nástrojové kabely TS-TS a reproduktorové kabely. Warm Audio si je kvalitou kabelů tak jistá, že nabízí na obě série doživotní záruku.

I levnější série Pro rozhodně obstojí v náročných podmínkách profesionálního studia i live použití - nabízí profesionální a vysoce kvalitní kabely s postříbřenými konektory, které zaručují perfektní přenos signálu při zachování nižší ceny. Žádáte-li však ještě vyšší a naprosto nekompromisní spolehlivost a čistotu signálu, potom zvolte sérii Premier, se kterou získáte navíc:
  • pozlacené konektory pro delší živostnost konektoru a jeho zvýšenou odolnost proti korozi
  • u symetrických kabelů TRS a XLR zdvojené aktivní vodiče (2 vodiče „plus“ a 2 vodiče „minus“) pro perfektní odstínění okolního rušení
  • dvojitý stínící plášť, jehož každá vrstva je pletena opačným směrem (proudy svírají navzájem pravý úhel) pro maximální eliminaci elektromagnetických interferencí
  • dvojité nylonové opletení kabelu pro lepší manipulaci s kabelem a prevenci proti kroucení, což významně zvyšuje jeho životnost
K dispozici na eshopu CZ/SK distribuce > https://shop.disk.cz/kategorie/znacky/w ... YIQAvD_BwE
a také u CZ/SK prodejců Universal Audio > http://dealer.disk.cz/prodejci?field_vy ... YIQAvD_BwE
DISK Multimedia, s.r.o.
Pomáháme producentům, zvukařům, muzikantům, DJům i filmařům se zvukovým vybavením.
Už třetí dekádu.

www.disk.cz | shop.disk.cz | magazin.disk.cz
disk@disk.cz | +420 516 802 488

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od Pavel Sedlák » úte 02. bře 2021 13:01:07

Kabely Gotham jsou opravdu skvělé, sám je používám a zpracoval jsem jich stovky metrů.
Jaké jsou ale použity konektory - vzhledem k ceně předpokládám, že jde kvalitní, ale ?
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od Návštěvník » čtv 04. bře 2021 18:21:48

No když vidím ty oplety... jsem rád, že všechny podobné kabely jsem už vyházel. Čistit to od bláta po některých openairech byl hnus.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od safa » úte 11. kvě 2021 20:35:13

Pavel Sedlák píše:
úte 02. bře 2021 13:01:07
Kabely Gotham jsou opravdu skvělé, sám je používám a zpracoval jsem jich stovky metrů.
Jakej typ pouzivas?

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od Pavel Sedlák » stř 12. kvě 2021 16:46:39

Ahoj Honzo, DGS2.
Já je původně koupil kvůli značce (zákazník trval na dvou konkrétních), ale nyní, pokud budu nějaké zase dělat, tak určitě kvůli jejich vlastnostem.
Dobře se s nimi dělá, žádné "kazy", balení je jednodušší a zdá se, že robustnost je taky ok.
Navíc mají velmi dobré elektrické vlastnosti.
Nějaké se mi vrátily na opravu a na rozdíl třeba od Cordialu CMK234 jsem nenarazil na prasečí ocásky, překroucení ap.

Ty opletené neznám - neměl jsem příležitost.
Rovněž musím vyzkoušet nesymetrické nástrojové, ale není poptávka...
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od safa » pát 14. kvě 2021 10:28:35

Pavel Sedlák píše:
stř 12. kvě 2021 16:46:39
Ahoj Honzo, DGS2.
Já je původně koupil kvůli značce (zákazník trval na dvou konkrétních), ale nyní, pokud budu nějaké zase dělat, tak určitě kvůli jejich vlastnostem.
Dobře se s nimi dělá, žádné "kazy", balení je jednodušší a zdá se, že robustnost je taky ok.
Navíc mají velmi dobré elektrické vlastnosti.
Tak to rad slysim (prodavame je 17 let :D ). Ja jsem ted do instalace na pohiblive kabely zkusmo koupil GAC2A coz ma byt v budoucnu nahrada za DGS2 a taky se mi moc libi (konstrukcne vychazi z GAC serie tzn ma taky izolovany vnitrni par zvlast, akorat ma jen jednu vrstvu opleteni). Akorat nam ted podstatne zdrazila med takze se bude o kousel zdrazovat :-/ , ale ve vysledku ne zase az tak moc.

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od Pavel Sedlák » pát 14. kvě 2021 11:23:21

Koukám na něj:
Jádra jsou nově z jemnějšího materiálu, což je určitě krok dobrým směrem.

Také ubylo něco vnější izolace - vnější průměr klesl na 5,4mm, díky tomu bude nejspíš tenhle kabel parádně poddajný.

Co se stane až to na pódiích umělci trochu pošlapou se teprve uvidí, ale myslím že díky mnohem jemnějším jádrům vůbec nic strašného.

Kapacity sice stouply, ale pořád jde o dobré hodnoty a přehnané mikrofoničnosti bych se úplně nebál.
Pro porovnání - můj oblíbený Tasker C301 má srovnatelné rezistance a kapacita c/c je 75nF/km a c/h pak 160nF/km.

Lehké porovnání GAC-2a/DGS-2 je zde: https://1drv.ms/b/s!AoPF18tfaGJ5h5ZxeFt ... Q?e=aX6gwc

Známe cenu v ČR ?
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Warm Audio: Prémiové audio kabely

Příspěvek od safa » pon 17. kvě 2021 13:48:06

Zname, ale do PM ať tu DISKu nerušíme.

Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“