Novinka od DENON DJ - SC LIVE 2 a SC LIVE 4

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
PeLop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: pon 06. zář 2021 13:42:40

Novinka od DENON DJ - SC LIVE 2 a SC LIVE 4

Příspěvek od PeLop » čtv 03. lis 2022 15:43:45

Obrázek

DENON DJ dnes v 15:00 odtajnil 2 dlouho očekávané novinky, StandAlone konzole SC LIVE 2 resp. SC LIVE 4.:
- DENON DJ SC LIVE 2
- DENON DJ SC LIVE 4

Co si o nich myslíte?

Uživatelský avatar
mira13

Re: Novinka od DENON DJ - SC LIVE 2 a SC LIVE 4

Příspěvek od mira13 » čtv 03. lis 2022 19:56:23

Já nevím, jsem z nich trochu na rozpacích. Působí na mě jako o hodně chudší příbuzní řady Prime. Lámu si hlavu nad tím, kdo má být vlastně ideální cílová skupina. Pro profíky (hlavně ty na svatby a soukromé akce) tam hodně věcí chybí, pro začátečníky a hobíky je zase hodně vysoko cena. Zabudované repro beru vyloženě jako špatný vtip, rovnou tam mohli dát ještě blikátka... :roll:
Třeba když srovnám tu novou SC LIVE 4 s už nevyrábenou MC7000, která stála polovinu, tak u té MC7000 má člověk naprosto nesrovnatelně širší možnosti (musí mít ještě notebook, ale i tak).

iv00vi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 53
Registrován: pát 08. črc 2022 15:26:44

Re: Novinka od DENON DJ - SC LIVE 2 a SC LIVE 4

Příspěvek od iv00vi » čtv 03. lis 2022 20:58:26

Podle mě je SC4 pro lidi, kteří chtějí doma cvičit na něčem, co se ovládá skoro stejně, jako klubový standard Pioneer DJM+4xCDJ, s funkcemi lepšími než CDJ-3000 (navíc streaming, ovládání světel) ale za osminovou cenu.

Repráky jsou super na streamování nebo jako odposlechy někde v malém baru. Mám jak Pioneer sestavu tak Numark Mixstream Pro, docela jsem byl překvapený, že to pouštím mnohem častěji než Pioneery, třeba na terase nebo na gauči.

Mě by spíš vadilo, že mix neumí externí vstupy. Prime 4 je v tomhle asi lepší, ale nemá "ten správný" layout.

SC2 je podle mě špatný, chybí toho moc, to ten Numark mi přijde jako lepší varianta.

Uživatelský avatar
mira13

Re: Novinka od DENON DJ - SC LIVE 2 a SC LIVE 4

Příspěvek od mira13 » čtv 03. lis 2022 23:49:17

Aha takhle, ta podobnost Pio standardu, to mi trochu uniklo a nebo jsem to nebral jako tak zásadní. Teď už trochu rozumím.

Jo, ty externí vstupy (použitelnost jako samostatný mix vč. korekcí) a další výbava, to je přesně to, co mi tam chybí a co bych v této kategorii očekával jako standard.

Ale ty zabudované repro... pardon, ale za mě fakt ne :D Každý, kdo to myslí s hraním vážně, přece musí doma mít nějaké aspoň trochu solidní stolní 5-8" repro a pak ho nemůže uspokojit nějaká pravděpodobně zvukově nesrovnatelně špatná náhražka (vzhledem k velikosti a tvaru). A co se týká odposlechu při hraní na akci, tak si i v malém prostoru moc nedokážu představit nic menšího než 8-10" aktivku, pokud z toho mám rozumně slyšet to, co potřebuju.

Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“