Předzesilovače páskáče a vintage dynamiky sE DYNAMITE v akci

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2684
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Předzesilovače páskáče a vintage dynamiky sE DYNAMITE v akci

Příspěvek od safa » pon 20. bře 2023 14:58:02

Přátelé, kamarádi, nějak se nám tu přemnožily předzesilovače pro páskové a vintage dynamické mikrofony sE DM-1 DYNAMITE a tak kolega rozhodl (přes můj latentní odpor) nabídnout je za zvýhodněnou cenu. Je jich ještě 5ks, tak pokud někdo máte nějakou SM7, RE20 nebo pasivní páskáč a zvažujete kompenzační preamp, tohle se vám bude hodit. K objednání (již veřejně - dosud měli přednost členové skupiny "sE - mikrofony - Mám sE rád" na FB - https://www.facebook.com/groups/774143153873684) zde:


https://www.kreatek.cz/se-electronics-dm1-mic-pre.html


Platí samozřejmě než se prodá zbylých 5 ks.

sedyn_n.jpg

Pokud máte ve studiu klasický páskový mikrofon pak sE Dynamite rozhodně musíte mít. Je to miniaturní mikrofonní předzesilovač který dá vašemu páskáči úplně nový zvukový rozměr. Ačkoliv byl zkonstruován především pro páskové mikrofony (např. sE VR1 Voodoo ) hodí se také jako vítaná posila pro zvuk dynamických mikrofonů. Problémem řady legendárních dynamických modelů je sice skvělý, ale přeci jenom poněkud slabý zvuk (např. Shure SM7, EV RE20 aj.) a tento předzesilovač jim dokáže pomoci. Zkrátka sE DM-1 DYNAMITE je prostě bomba! *Nominováno na ocenění TEC 2021

Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“