Rampa pod bicí

Otázky a odpovědi z LIVE PRAXE - co, jak a proč dělat atd. (otázky na techniku směřujte do sekce Zvuková technika)
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
SoundMaster
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. dub 2008 12:13:35

Rampa pod bicí

Příspěvek od SoundMaster » stř 01. dub 2009 16:56:47

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte kde by se to dalo sehnat. Stačí mí 30cm vysoké, rozměry 3x3m.
Jedna možnost je si to udělat, ale já na to nemám moc času a ani materiál doma nejni.
Dík.
Vím, že nic nevím.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3592
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Rampa pod bicí

Příspěvek od blaha » stř 01. dub 2009 17:19:00

Tím máš na mysli prakťáky, praktikábly. Hele odzkoušeno pod normální bicí stačí 3m šířka 2m hloubka výška cca 40cm.

Technicky se na to dají použít pódiové díly 2x1m pospojované dohromady, ale profi řešení tě vyjde někde na 20 a více tis. a tomu se chceš asi vyhnout. Nejlíp asi najít nějakýho truhláře, kterej ti to vyrobí, třeba i bez dokladu. Někde v divadle si "obšvihnout" nákres a rozměry a nechat to udělat. U nás máme prakťáky 1x1,5m@4Ocm, když budeš chtít pošli mi SZ a jak budu mít čas můžu poměřit. Jinak na tom není nic složitýho, rohy jsou na pantech, dvě kratší strany rozděleny na 1/2 a na pantu uděláno prolamování dovnitř, použity normálně coulový prkna asi na 10cm šířky. Do vzniklýho rámu pak zapadnou svlaky desky, která vrchním okrajem kopíruje vnější rozměr podstavce. Desku můžeš nechat udělat z překližky cca 22mm, nebo třeba podlahovejch palubek, prken, apod. Hlavně co nejtužší, aby se to celý nehoupalo.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Odpovědět

Zpět na „Zvučíme live a věci okolo“