I-onix FW 810s problém s propojením s cubase.

Otázky a odpovědi ze STUDIOVÉ PRAXE - co, jak a proč dělat atd. (otázky na techniku směřujte do sekce Zvuková technika).
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Lexicon

I-onix FW 810s problém s propojením s cubase.

Příspěvek od Lexicon » ned 03. črc 2011 16:20:49

Dobrý den všem. :-) Mám problém se spojením zvukovky a Cubase 5. Vše jsem zapojil, naistaloval, vyzkoušel, vše se zdálo být ok. Problém ale nastal při prvním zkoušení vstupů. Problém je takový, že MicPRE1 nahrává jen na pravou stranu a MicPRE2 jen levou MicPRE3-8 nenahrávají vůbec. Kouknul jsem do Device Sestup a tady začínají mé dotazy. Jak mám u těch kanálů změni z Inactive na Active? A druhý problém: Ve VST System link mám u MicPRE1 stereo in - Left. A u druhého naopak. Chci se zeptat jak docílým toho aby mi všechny vstupy nahrávaly na oba kanály? :oops: Díky moc všem za odpověd :)

Uživatelský avatar
pavlii
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: úte 06. říj 2009 11:00:25
Bydliště: Hostivice
Kontaktovat uživatele:

I-onix FW 810s problém s propojením s cubase.

Příspěvek od pavlii » ned 03. črc 2011 19:06:24

Stačí si správně nadefinovat všechny vstupy - F11 (nebo F7, teď si nepamatuji) - VST Inputs. Vytvořit pro každý vstup samostatnou (=MONO) sběrnici. Případně (pro potřeby nahrávání ve stereu) vytvořit ještě i páry (=STEREO sběrnice). Vše viz manuál.

P.
Obrázek
home recording: Cubase Pro 12, WaveLab Pro 11 / Dynaudio BM6 + A500 / Antelope Discrete 8 Pro SC

Uživatelský avatar
Lexicon

I-onix FW 810s problém s propojením s cubase.

Příspěvek od Lexicon » pon 04. črc 2011 13:37:56

Díky moc to bylo ono :-)

Odpovědět

Zpět na „Nahrávání a práce ve studiu“