Vista a EMU 0404 usb

Otázky a odpovědi ze STUDIOVÉ PRAXE - co, jak a proč dělat atd. (otázky na techniku směřujte do sekce Zvuková technika).
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Lukas
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. lis 2008 10:13:47

Vista a EMU 0404 usb

Příspěvek od Lukas » úte 18. lis 2008 10:26:02

Zdravím vás,
chtěl jsem se zeptal jestli někdo nevíte jak je na tom externí zvuková karta EMU 0404 usb s kompatibilitou v operačním systému Vista (32bit a 64bit-ová verze).
Máte někdo osobní zkušenosti s touto kartou? Vybírám si zvukovku v cenové hladině do 5000,- a z některých článků co jsem četl vychází jako nejlepší volba. Jde mi hlavně o kvalitu zvuku. Nebo si myslíte, že za tu cenu je nějaký lepší výrobek? Klidně i interní nebo firewire. Hlavně ať chodí pod Vistama.

Díky moc za odpovědi. :wink:

Uživatelský avatar
schwitz

Vista a EMU 0404 usb

Příspěvek od schwitz » čtv 07. dub 2011 17:07:20

S Vistou by snad neměl být problém, přestože zkušenost nemám (!)..kazdopadne v teto cenové relaci je to asi nejlepší volba.. nebo Focusrite Saffire 6 USB...ale 0404 určitě výborná volba..

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Vista a EMU 0404 usb

Příspěvek od safa » pát 08. dub 2011 21:23:45

Mmno potesim i nepotesim te:

Momentalne je dostupna betaverze x64 ovladacu na Win7 se kterejma pokud vim globalni problemy nejsou (aspon ke mne se nic nedoneslo a co se doneslo to jsme vyresili). Muzes zkusit jestli pojedou i na Vistu, ja bych rek ze je realna sance ze ano. Najdes ho zde: http://connect.creativelabs.com/emu/default.aspx

To ovsem plati pro pripad ze tu kartu uz mas, protoze ted uz ji novou nejsis u nas nikde nekoupis. Je to z toho duvodu ze E-MU chysta jeji nastupkyni 0406USB, a tak se 0404USB uz prestala vyrabet.

Odpovědět

Zpět na „Nahrávání a práce ve studiu“