Jak změnit výstup na vstup u focusrite?

Otázky a odpovědi ze STUDIOVÉ PRAXE - co, jak a proč dělat atd. (otázky na techniku směřujte do sekce Zvuková technika).
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Daniel13
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09. pro 2018 22:35:56

Jak změnit výstup na vstup u focusrite?

Příspěvek od Daniel13 » ned 09. pro 2018 22:52:29

Zdravím, poradil byste mi prosím někdo, jak udělám z výstupu, vstup u zvukové karty Focusrite Clarett 8 pre usb? Mám do karty zapojenou větší bicí soupravu a chybí mi ještě dva vstupy i pro případný vocal.. Samozřejmě mikrofonní vstupy už mám obsazene, takže zbývají Jacky 6,3... Děkuju za pomoc. Dan.

kelly.ok
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: stř 18. říj 2017 7:27:13

Re: Jak změnit výstup na vstup u focusrite?

Příspěvek od kelly.ok » pon 10. pro 2018 7:53:06

Nijak... Vstup je prostě vstup (tzn. má A/D převodník), výstup je výstup (má D/A převodník). Clarett umožňuje rozšířit počet vstupů připojením dalšího zařízení přes digitální vstup. Budeš ale potřebovat další zařízení... preamp s digitálním výstupem, který bude umět adekvátní počet vstupů ve vzorkovací frekvenci, kterou používáš na Clarettě. Nabízí se tedy třeba Clarett OctoPre nebo Scarlett OctoPre (obě umí na jeden digiátální výstup poslat 8 kanálů při max 48kHz nebo 4 kanály při 96kHz nebo 2 kanály při 192kHz). Použít můžeš ale třeba také Behringer ADA8200 (taktéž 8 kanálů při max 48kHz), a určitě bude případně i dalších možností víc.

Daniel13
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09. pro 2018 22:35:56

Re: Jak změnit výstup na vstup u focusrite?

Příspěvek od Daniel13 » pon 10. pro 2018 9:26:17

...děkuju Ti moc za vysvětlení! Nedá se nic dělat, jdu se teda po něčem podívat....

Odpovědět

Zpět na „Nahrávání a práce ve studiu“