Nejde se přihlásit

Vše o serveru a k serveru, komunikace s administrátorem apod.

Moderátor: Martin

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
midimive
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 8
Registrován: pát 18. lis 2016 8:35:06

Nejde se přihlásit

Příspěvek od midimive » pát 18. lis 2016 9:38:50

Chodím na http://www.zvukařina.cz dost často, ale spíš jen k prohlížení fóra a příspěvků. V minulosti jsem po zaregistrování se i několikrát psal pár příspěvků v sekci mix. pultů. Po nějakě době jsem se chtěl opět přihlásit svými registračními údaji a bohužel - už to nešlo, prý špatné heslo. Opakovaně jsem to zkoušel, vždy špatné heslo. Tak jsem potvrdil ve formuláři obnoveni hesla, vše vyplnil a na můj email mě přišly údaje o potvrzení nějaké www adresy a 13 místný kód. Po odkliknutí a odeslání www adresy v emailu me bylo potvrzeno, že byly udaje zaregistrovány, ale kód po mě nikde nebyl požadován. Přihlásit se samozřejmě dál nešlo. Tak jsem celou anabázi provedl ještě jednou, opět nic. Tak jsem se už na..... a provedl jse zcela novou registraci s novým jménem, heslem a emailem (ještě že mám dva) a ta už jde. Jak je to tedy možné, kdyz jsem měl původní přihlašovací údaje nezměněné, že se nešlo přihlásit a ani odkazy na opravu nějak nejsou zrovna funkční, či uživatelsky "přívětivější"?
Mé původní přihlašovací jméno bylo mivemidi.

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Nejde se přihlásit

Příspěvek od Martin » pát 18. lis 2016 19:42:58

mrknu na to a dám vědět
administrátor, moderátor

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Nejde se přihlásit

Příspěvek od Martin » pát 18. lis 2016 20:15:58

ahoj, tak jsem ten proces proveril a protoze mne funguje, nevim, jestli nejde ze tve strany spise o nepochopeni.

v mailu kliknes na adresu, tim se aktivuje nove heslo (coz je ten kod v mailu). Prihlasis se tak, ze vyplnis sve jmeno a jako heslo vyplnis to 13mistne z mailu. Po uspesnem prihlaseni si zmenis sve heslo na libovolne, treba sve stare.
administrátor, moderátor

Odpovědět

Zpět na „O serveru“