mixpult k čemu vlastně je?

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
maxim

mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od maxim » sob 23. srp 2014 16:29:34

Brý den, se chci zeptat k čemu je vlastně mixpult a jak se můžete v tolika knoflikach vlastně vyznat? Kolik to vůbec stojí? Chci si dát mixak do káry, už tam mám fakt výkonej zesik co ste ještě neviděli a basák že bych dakej hip hop nazvučil čéče. Prý tady se mám ptát že tomu rozumíte. Tak dikec

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od Návštěvník » sob 23. srp 2014 17:47:05

maxim píše:Brý den, se chci zeptat k čemu je vlastně mixpult a jak se můžete v tolika knoflikach vlastně vyznat? Kolik to vůbec stojí? Chci si dát mixak do káry, už tam mám fakt výkonej zesik co ste ještě neviděli a basák že bych dakej hip hop nazvučil čéče. Prý tady se mám ptát že tomu rozumíte. Tak dikec
Človeče, mix je do auta supr věc, doporučuji alepoň s 32 vstupama, to bude moc fajn parádička na CD měnič. Vyznat se v tom nemusíš, prostě si to nějak necháš nastavit od kamarádů a pak už jen hraješ. Hlavní ale je, abys byl slyšet alespoň v okruhu 2 km, jinak tvuj zesik a basak nestoji za nic. Prostě čím víc budeš dunit, tím lépe. Jo - vlastně ještě k mixu, na něm si můžeš basy přidávat, nebo ubírat dle libosti

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od Návštěvník » sob 23. srp 2014 18:15:44

maxim píše:Brý den, se chci zeptat k čemu je vlastně mixpult a jak se můžete v tolika knoflikach vlastně vyznat? Kolik to vůbec stojí? Chci si dát mixak do káry, už tam mám fakt výkonej zesik co ste ještě neviděli a basák že bych dakej hip hop nazvučil čéče. Prý tady se mám ptát že tomu rozumíte. Tak dikec
ty basáky by jsi tam měl mít alespoň čtyři, dva na každou stranu a na ten mix nějaký majky čéče ať můžeš rapovat za jízdy

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od Návštěvník » sob 23. srp 2014 18:27:57

Z mých zkušeností vím že správné a hlavně silné osvětlení pod autem (neony) zvyšují kvalitu zvuku :)

Egestas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: pát 01. dub 2011 6:40:27

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od Egestas » sob 23. srp 2014 21:00:13

navíc pokud budeš mít dost vstupu a pořádnej měnič tak si můžeš jednotlivé songy v realném čase různě zesilovat a zeslabovat, a uplně ta nejvíc hustodémonskykrutopřísná věc je že když si koupíš i mikrofon tak můžeš tomu hoperovy upe drsně pomoct že bude čučet každej kdo to uslyší a ani nemusíš umět zpívat!!! hlavně ty basy ty když před ten zesilovač zapojíš i mixpult tak můžeš jejich hlasitost klidně zněkolikanásobit a to už se vyplatí ty peníze do toho investovat ne?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od Návštěvník » sob 23. srp 2014 21:15:46

Koupil bych si nějaký digico za půl mega, a hlavně aby tomu jezdili šavle, svítilo to a byl si slyšet na 5 kilometrů daleko, a jako ještě víc hustodémonskykrutopřísná věc je že když si k tomu koupíš Ipad, tak ty elektronický šavle budeš moct ovládat, a jak pohneš prstem na ipadu, tak pojedou..... :-D

PetrC
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: ned 02. led 2011 11:28:40

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od PetrC » ned 24. srp 2014 12:48:46

digitál je sice supr na machrování před 14tkama, že to ovládá přes iPad, ale: na velikosti fakt záleží. Já bych doporučil Soundcraft GB8 - 32 vstupů. Dělá se prý i se 40 vstupama a to už je fakt cool věc.
Navíc tam máš 4 stereo vstupy na různé přehrávače. A spoustu dalších vstupů a výstupů. Tohle prostě musí mít každý tuner.

Uživatelský avatar
MADMAX

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od MADMAX » pon 25. srp 2014 12:41:35

Jestli chceš být opravdu za frajera, prodáme Ti Soundcraft MH4, 48mono +4 stereo kanály. Pult je dlouhý 2,2 metru, takže bys ho musel vozit vestavěný do přívěsu; když nad něj dáš plexi kryt a osvítíš ho modrými LE diodami, tak Ti zaručuju, že bude čučet opravdu KAŽDEJ!!

Uživatelský avatar
JirkaN

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od JirkaN » stř 27. srp 2014 9:22:33

Ono hodně záleží do jakého auta to chceš. Pokud je to auto škoda 120, favorit, nebo felicia, tam doporučuji minimálně 24 kanálů, může být i analog, ale jestli máš nějaké audi nebo BMW, tak určitě digitální s minimálně 32 vstupy. Navíc na zadní sedačky se ti vejde DJ i se 4 rappery. Ipad pak doporučuji nalepit na volant. Budeš potřebovat i měnič na 230V, doporučuji měnič benzin/proud, takže agregát jako vozík za auto. Nepochybuji ze budeš hodně hustodrsnoprisnej frajer a originální jistě budeš. Nezapomeň na bezdrátový mikrofony, bez těch se v autě neobejdeš. Mikrofonní stojany neřeš. Co se basáků týká, namontoval bych 4 do litých kol, hřídel pak připevnit k magnetu.

Uživatelský avatar
maxim

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od maxim » čtv 28. srp 2014 6:01:52

čeče kámo díkec.takže mixák je na basy a vejšky,noo dost čudlíku jenom na basy a vejšky .Ale je to pjěkný, tak si koupim s aspoň 27 vstupama, basama a vejškama.Nasvitím ho pořádnejma neonama, jó hustý.Tak díkec, vidět že tomu se tu rozumí.Kdyby ňeco tak píšu kámo.

Lentil.CZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon 25. črc 2011 18:34:07

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od Lentil.CZ » čtv 28. srp 2014 7:36:05

Cau, muzu ti prodat co mam soudcraft, velky, 24 + 4 stereo vstup - to by ti mohlo vyhovovat. Ale aby to nebylo malo, tak byt tebou si poridim jeste nejakou efektovku, aby to stalo za to! Jak se psalo, na velikosti skutecne zalezi a je trochu vetsi, takze do auta idelani mazlik... Cudliky ma o neco dal od sebe od ostatnich mensich, takze i behem jizdy muzes stelovat a kroutit. Nic lepsiho si nemuzes prat, sen vsech tuZitelu aut...

Uživatelský avatar
KamilV
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1439
Registrován: pon 30. lis 2009 13:10:24
Bydliště: Olomouc

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od KamilV » čtv 28. srp 2014 9:51:01

Efekťák to ale chce aspoň 18 U, v podstatě cokoliv nad 10 U je profi.
Když to narveš ekvalizérama od Behringeru, mají i svítící ledky na faderech.
Jen nevím, jestli už 18 U nebude zavazet spolujezdci, možná bys ho měl taky dát do toho vozíku. Jen pozor na otřesy, asi bych to zavěsil kurtnama odshora, aby se to volně houpalo.
S mixpultem to pak propojíš krátkým párákem mezi autem a vozíkem, něco jak mají tramvaje...

abbpvc
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pon 22. dub 2013 23:14:23

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od abbpvc » ned 07. zář 2014 23:35:21

Na nasvietenie auta zospodu odporúčam dať jednoznačne 4kusy Moving Led bars a na strechu aspoň 2kusy 4kW Apollo Skycolor.

Uživatelský avatar
maxim

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od maxim » úte 09. zář 2014 21:45:47

Parto díkec páni.No sem si sehnal to digiko a super věc! Bomba 23 výstupú se snažim zapojit. Ještě letpasky a bude to vychytaný mooc. Hele a kam zapojim rádio s mp3? Půjde to připojit k zesáku? Jo ještě nechápu že mi jde doma z prodlužky ale v káře mi to nesvítí? Jinak se mi zdá že to fakt víc basuje ;-)

Uživatelský avatar
maxim

Re: mixpult k čemu vlastně je?

Příspěvek od maxim » úte 09. zář 2014 21:48:32

Jo ještě mi Parto poraďte jaký ty lajty, pak sem dám nějaký to videjko

Odpovědět

Zpět na „Bar“