Přehrávač do PC

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
  • Reklama
  • ADAM Audio S Series
doubleF
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Přehrávač do PC

Příspěvek od doubleF » stř 05. kvě 2010 12:22:28

Zdravím.
Na akce většinou(99%) tahám notebook, protože dneska už vám pouze CD/MD přehrávač v racku nestačí, když vám lidi nosí MPtrosky na flashdiscích...
Sháním nějaký přehrávač do PC, který by uměl přehrávat po jednom tracku... Nevíte prosím o nečem???
Sound for people, Ponorka live stage - Jihlava

blaha
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávač do PC

Příspěvek od blaha » stř 05. kvě 2010 15:40:24

Třeba WinAmp, dá se u něj zaškrtnout ruční posun v playlistu. Používáme v divadle a spokojenost.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, divadlo Jaroměř, občas zvučení na sebe mimo divadlo, občas nějaký ten prodej i instalace techniky

Galapetr
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Galapetr » stř 05. kvě 2010 16:26:46

Doporučuji Multiplay
http://www.audiovisualdevices.com.au/so ... tiplay.php
je to špičková aplikace zdarma , napsaná speciálně pro hudební a hlavně divadelní použití, a myslím, že je zdatným soupeřem i pro draze placené "scénické" přehrávače. (včetně možností ovládání midi a seriového portu).

gavo
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gavo » stř 05. kvě 2010 16:42:23

Mne u winampu chyba cue - i ked uz som nekde taky plugin videl len neviem kde staci mat zvukovku s dvoma vyspumi (notebok to ma asi bezne) a na jedne si hodis main out, a na druhy cue a mozes si kontrolovat co pojde dalsie jako klasicky odpoluch ja na divadlo som pouzival SAM broadcaster je to pro broadcast soft - plateny - je tam toho od nevidim do nevidim a kedze to je radio soft tak tam je moznot prehravat vseliake soundfx pocas prehravania napr piesne a pod - pri live produkcii sa mi to vyplatilo lebo som pustil podmaz a ked som chcel nejaky smiech alebo potlesk albo facku alebo takei tie klasicke afx tak len som ti proste klikol a on to prhral
Nic lepsie ako sediet za mixom pocas koncertu a jest pizzu nepoznam :D - vlastne ano - pocit ked vidim, ze kapela na tu pizzu slinta :P

jardatop
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardatop » stř 05. kvě 2010 18:18:08

Doporucuju VU player! Je super, je freeware a stop po kazdem tracku a nachystani dalsi pro pouhe spousteni mezernikem nebo jinou nadefinovanou klavesnici tam jde.

http://www.vuplayer.com/

Hugo
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Hugo » čtv 03. čer 2010 0:19:26

Zkoušel jsem ten VU player a nějak se mi nedařila zapnout autopauza na celý playlist. Musel jsem ji zapnout po každém spuštění skladby? Jak na to? Potřeboval bych autopauzu jako mají MD. Jednou jí nastavíš a pak je pauza po každé skladbě. Co ten Winamp? Ten to neumí?

blaha
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaha » čtv 03. čer 2010 0:57:43

U Winampu lze nastavit položku Manuální posun v playlistu, jediný co se musí tak po každý skladbě ručně posunout na další. Ale dá se na to zvyknout, navíc má přednastavený horký klávesy: X-play, C-pauza, V-stop, B-následující skladba, Z-předchozí skladba. Pokud posuneš při přehrávání na další nebo předchozí, tak normálně pokračuje v přehrávání, pokud ji necháš dohrát do konce tak se přehraje pouze jedna skladba. Navíc to má ještě jednu vychytávku, veškeré stopky a rozjezdy to najíždí plynule (rychle, ale plynule), takže to skladbu natvrdo neseká, ale tvaáří se to jako když stáhneš nebo vytáhneš fader.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, divadlo Jaroměř, občas zvučení na sebe mimo divadlo, občas nějaký ten prodej i instalace techniky

jardatop
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardatop » čtv 03. čer 2010 15:49:21

Hugo píše:Zkoušel jsem ten VU player a nějak se mi nedařila zapnout autopauza na celý playlist. Musel jsem ji zapnout po každém spuštění skladby? Jak na to? Potřeboval bych autopauzu jako mají MD. Jednou jí nastavíš a pak je pauza po každé skladbě. Co ten Winamp? Ten to neumí?
VU player:
Control > Stop at the track end (F11)
pak jeste:
File > Options > Setup
zatrhnout:
"Highlight next track after stopping playback"
a
"Retain Stop at the track end setting"

Tak to mam nastaveny ja a funguje to dobre, jako na MD.

Hugo
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Hugo » pát 11. čer 2010 22:17:26

Díky za přesné nastavení VUplayeru. Je to super, jako MD. Jen pouštíš tracky mezerníkem.
S winampem jsme akcičku taky zvládli, jen se muselo dávat bacha na ruční posun na další track.

zvukar.ondra
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od zvukar.ondra » sob 12. čer 2010 13:29:39

No já zase mám celkem dobré zkušenosti s Audio Record Wizard neumim s tím žádný kouzla ale snad to pomůže.

PeBe
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od PeBe » pon 14. čer 2010 12:26:42

Používám MediaMonkey. S kapelou o pauzách v režimu náhodného přehrávání a na večírcích bez kapely, jako jukebox, kde si lidi sami navolí skladby, které chtějí a nemohou hrabat nikde jinde, než v seznamu, takže nic nezmrší.
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

KamilV
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od KamilV » pát 21. led 2011 11:08:12

Já používám Winamp, ale pořád mi jedna věc chybí (hledám plugin nebo jiný přehrávač, který by to uměl).

Používám Library, ze které si tracky klikám do fronty. Chtěl bych, aby se po přehrání tracku tento z fronty odebral (ale to není až tak důležitý) a hlavně, aby po přehrání celého playlistu nebylo ticho, ale přehrálo se něco náhodného (z jiného playlistu nebo z library).
Nějaký nápad?

KamilV
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od KamilV » pát 21. led 2011 15:24:22

Tak na odebrání tracku z fronty po přehrání už jsem plugin našel, stále ale platí otázka, jak vyřešit situaci, že ve frontě už není co přehrávat a chci, aby se spustilo něco náhodného.

MM

Příspěvek od MM » sob 22. led 2011 10:20:18

Zdravím , čas občasu hraji zábavy a už jsem zavrhl vypalování CD, při dnešním mnozství hudby , takže vozím sebou notebook a co se mi osvědčilo a s čím jsem spokojený je Winamp přehrávač. Mám nastaven pozvolný náběh a pozvolný pokles skladby, což je super funkce a šetří sluchátka při příposlechu skladby a neleknete při rázovém startu skladby, pokud zapomenete ztlumit hlasitost sluchátek na mixu. Odečet čas a malou horní lištičku se zakladnímy funkcemi, takže mi na monitoru zbývá hodně místa na seznamy skladeb. Zvučil jsem s tím i vystoupení párů zpěváku a zvládl jsem to ke spokojenosti umělců. Používal jsem WMA přehrávač a tam mi občas spadla skladba a bylo ticho. Ddoporučuji Vám po mých zkušenostech Winamp. Já používám Winamp verze 5. S pozdravem hezkého dne MM. :) :D

Jean
Nováček fóra
Nováček fóra

Přehrávač do PC

Příspěvek od Jean » pon 04. dub 2011 19:30:19

Málo známej, ale podle mě je na orientaci s playlisty a více hudbou nejlepší iTunes od apple. je to freeware, pokud se v něm umí dělat, je to špičkovej a přehlednej přehrávač, s ekvalizerém. já mám v něm addnutých asi 12 k songů, ke všem mám přiřazený obaly desek, názvy skladatelů, texty atd...
http://www.apple.com/itunes/download/
"pánové, nechcu se vytahovat, ale řek´ bych že jsme vymlátili pojistky"

Odpovědět

Zpět na „Bar“