Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
marián

Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od marián » stř 24. kvě 2017 20:48:10

Dobrý deň.
Kúpavali ste niekto z Arcade Audio - Michałowice (PL) ? ( http://www.arcadeaudio.com.pl ). Chcel by som vedieť, či sa jedná serióznu spoločnosť. Rád by som objednal tovar - biele mikrofóny, na Slovensku nie sú dostupné. Pri tovare chcú platbu vopred na účet. Cena je okolo 200 € (800 PLN) a nechcem prísť o peniaze.

Ďakujem
Marián

janek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 18. zář 2008 13:40:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od janek » stř 24. kvě 2017 22:23:25

Aky je to presne typ? Podla zbezneho pohladu vyzera ze nemaju svoju vyrobu, ze predavaju bezne znacky. Ak to nie je priamo ich vyrobok, skus najst u nas predajcu, ci to neobjedna/nedovezie...

Uživatelský avatar
marián

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od marián » stř 24. kvě 2017 23:59:36

Jedná sa o 3 mikrofóny s husím krkom Superlux E322L / W biely 510 mm. Arcade Audio nie je to výrobca, iba predajca, no podľa informácii s ich strany majú ich skladom.

Oslovil som dodávateľov značky Superlux na Slovensku, ponúkali mi dve iné alternatívy, jedna E309D nevyhovuje vôbec (verzia s podstavcom napevno s charakteristikou omnidirectonial), druhý nevyhovuje farbou a dĺžkou 45cm (E321MU) - je čierny, navyše má iba ohyb v jednom bode na spodnej strane. Aj tých 51cm je v jednom prípade nutné minimum, optimálne by bolo 60-70cm. V Muziery by to vedeli objednať cez najkého ich VO dodávateľa rovno od thaiwancov, no čakacia doba 4-5 mesiacov a museli by objednať min. 20ks na sklad, čiže dalo by sa z nimi jednať ak by som ich chcel tak 10ks a viac...

Uživatelský avatar
marián

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od marián » čtv 25. kvě 2017 0:05:43

Ešte zvažujem aj striebornou alternatívu RDUCH MEGw/45, /50, MEGwz/70, no tam je cena vyššia, ale tiež asi by som to skúšal došikovať z Poľska, lebo Slovenky vydriduchovia majú ceny o 50-65% vyššie než MOC v Poľskych ešopoch.

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od Martin » čtv 25. kvě 2017 1:19:31

ohledně firmy/e-shopu Arcade Audio by ses mohl - pokud vládneš aspoň trochu anglicky - zeptat na fóru dzwiek.org, což je polská obdoba Zvukařiny. Co jsem se díval, tak několikrát AA zmiňují, viz http://www.dzwiek.org/search/946845/?q= ... dio&o=date
administrátor, moderátor

Uživatelský avatar
marián

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od marián » čtv 25. kvě 2017 10:29:51

Ďakujem za tip na fórum. Ja som sa pýtal na fóre elektroda.pl a 3 dni a žiadna odpoveď skúsim ešte tam...

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od exxxi » čtv 25. kvě 2017 14:19:03

Superlux ma za normalni ceny i thomann.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
marián

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od marián » čtv 25. kvě 2017 22:44:54

No thomana som neoslovoval, no na nete ten model v ponuke nemajú, tak predpokladám že to ani nedovážajú a asi ani nebudú chcieť. U nich som zvažoval ako záložné riešenie kúpiť Samson CM 20 P a prestriekať ich na bielo. Síce som tými mikrofónmi nerobil, ale mám na nich dobre referencie, sú údajne oveľa lepšie cenovo ako porovnatené GM **** od Monacoru/JTS/t.bone a že sa skoro chytajú sa na značky ako AKG či Shure predávané za dvojnásobok ceny.
Ináč neviete ako je to so zárukou u Thomanna? treba tovar posielať až do nemecka? Pri lacnejších produktoch je cena prepravy skoro taká ako cena výrobku.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Arcade Audio (PL) - skúsenosti?

Příspěvek od exxxi » čtv 25. kvě 2017 23:42:32

Doprava na reklamaci je zdarma.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Odpovědět

Zpět na „Bar“