B-Ware od Thomannu?

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Zvedavy123

B-Ware od Thomannu?

Příspěvek od Zvedavy123 » pon 30. črc 2018 18:28:58

Zdravím,

Aké máte skúsenosti s nákupom B-Ware od Thomannu?
Sú tam len kozmetické chyby a rozbaleny tovar alebo môžem očakávať horší zvuk?

Vedel by som tak na dvoch aktívnych ušetriť skoro 300eur tak neviem ci to stojí zato. Myslím ze na B-Ware taktiež dávajú 2 ročnú záruku.

Wendys
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 29. led 2009 13:24:16
Bydliště: Plzeň

Re: B-Ware od Thomannu?

Příspěvek od Wendys » pon 30. črc 2018 19:53:24

B ware kupuju normálně,nevidím problém,spíše záleží na druhu tovaru,třeba kufr,či rack,kterej budu vláčet v dodávce bude za chvíli stejně otlučenej a pod. I kytaru jsem měl a taky v poho.

relaxmusik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: sob 03. črc 2010 18:54:39
Kontaktovat uživatele:

Re: B-Ware od Thomannu?

Příspěvek od relaxmusik » stř 01. srp 2018 14:23:14

Asi ne vždy je to špatně, já jsem prakticky vždy narazil na docela nepříjemný problém.
U nahrávadla vypadávaly packety, u LED světla byly nefunkční některé diody, byť v popisu bylo pouze vrácené
zboží s mírným opotřebením, no a o CD přehrávači ani nebudu mluvit, nebyli schopni ani na potřetí poslat funkční kus! :-(
Měl jsem si tehdy vsadit sportku, při mé smůle bych vyhrál první cenu! :-)
Kolega několikrát vracel bednu od Mackie, pak vyplula na povrch aféra kdy Thomann skoupil B a C vrácené zboží
a prodával dále.
Tak tedy nevím, je pravda s normálním zbožím nebyl nikdy sebemenší problém, pokud ano, tak vyřešili. :-)

Uživatelský avatar
djmayo

Re: B-Ware od Thomannu?

Příspěvek od djmayo » čtv 02. srp 2018 23:10:25

Kolega kupil od nich zosil Tamp 1050 a nešiel od nova a ani to nebolo Bčko. Dalsi zas dostal reprobednu ktora evidentne bola roxnalena a asi aj pouzita a nebolo to B. Vratenie penazi alebo výmena za iný tovar však bola promptna, dokonca ponuli ak nejaky bonus v pripade výmeny.

aandree
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: stř 20. kvě 2015 14:50:13

Re: B-Ware od Thomannu?

Příspěvek od aandree » pon 06. srp 2018 14:25:20

Já už to tu jednou myslim psal - moc to nedoporučuju, zvlášť u drahejch věcí. Koupil jsem tam B-stock Behringer X Air XR18 a první dva vstupy šuměly i bez zapojenýho mikrofonu/nástroje. Očividně to někdo vrátil kvůli tomu, ale reklamační technici asi moc důkladně vrácený zboží nekontrolujou. Musim ale uznat, že výměna proběhla hladce - poslali štítek na balík, poštovný platěj oni. Nakonec jsem to ale zhodnotil tak, že lepší než ušetřit nějakou tu tisícovku a ten vopruz okolo, radši si příště koupim fungl novej produkt.
Goydovy Přízraky - http://www.goydovyprizraky.cz/

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 800
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: B-Ware od Thomannu?

Příspěvek od PeBe » pon 06. srp 2018 14:45:06

Souhlasím a podepisujii v plném rozsahu... :-)
Koupil jsem v "B" A&H ZED14, asi o litr levněji. U jednoho gainu jde potenciometr hódně ztuha. Nejde o žádnou tragédii, dá se to přežít a zvlášť když analog již prakticky vůbec nepoužívám, nicméně vzal jsem si ponaučení a nebudu šetřit :-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Odpovědět

Zpět na „Bar“