P. F. (Pour féliciter)

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 798
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od PeBe » pát 28. pro 2018 13:16:50

Přátelé, přeji všem v nastávajícím roce mnoho úspěšně zvládnutých akcí, zdraví, štěstí, dobře hrající aparát a trochu té krásy...
Přílohy
PF2019.jpg
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Quicktor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 184
Registrován: úte 07. čer 2016 22:00:31

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od Quicktor » pát 28. pro 2018 13:58:31

Nápodobně přeji vše dobré v následujícím roce Nám všem nahluchlým jedincům,
i Tobě PeBe, dobrácký šumavský medvěde ( možná se někdy potkáme,mám u vás chalupu)
Tak mnoho zdraví a štěstí.

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od mkarr » sob 29. pro 2018 11:00:22

Takhle se slítli motýli i na moje sandály. Chtěli tím něco říct?
Taky se připojuju k přání úspěchů, fungujícího aparátu a sluchu, včetně zbytku těla.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od safa » úte 31. pro 2019 15:05:41

Po roce... ale přece: díky a nápodobně do 2020-2021 (další roky už neuvádím, do té doby se sem snad zase zastavim podivat ;-) )

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 798
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od PeBe » úte 22. pro 2020 12:29:37

Tak další rok za námi...
Nechci bilancovat, jaký byl, všichni to máme hodně podobné ;-) Chci kouknout do budoucna...
Přeji nám všem pevné zdraví, pevnou erekci, pevné konstrukce, pevné termíny a hlavně: Ať už se kurva hraje..! :-D
Přílohy
PF21z.jpg
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od exxxi » úte 22. pro 2020 20:12:19

Taky Vinšuju :D A hlavně hojnost, ne zase hovnost.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Quicktor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 184
Registrován: úte 07. čer 2016 22:00:31

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od Quicktor » úte 22. pro 2020 20:37:24

Také přeji Vám všem krásné vánoce a příští rok nechť vyženeme přestárlé pavouky ze subwooferů.
Hodně zdraví ...

Robert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 448
Registrován: sob 28. úno 2015 10:08:18

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od Robert » úte 22. pro 2020 21:47:39

Drazí kamarádi, přátelé. Přeji Vám veselé a pohodové Vánoce, mnoho štěstí a zdraví v novém roce. A kéž by se vrátili časy doby předcovidové!!!

mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od mifune » stř 23. pro 2020 6:35:54

Hlavně osobní štěstí a zdraví a životního štěstí pro naše nejbližší a pro naše milé a příbuzné ....předkovidové časy se nikdy - je to forma třetí světové války - musíme s tím nějak vyrovnat...přeju všem uživatelům fóra, zdraví, osobní štěstí, "KI" - čistou živočišnou energi.....

mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od mifune » stř 23. pro 2020 22:34:36

Prosím doplnění - předkovidové časy se nikdy "nevrátí" - vypadlo mě celé slovo - a vnitřní energie "KI" je to co máme všichni v sobě, jen to neumí většina lidí využít - je to to, co umožní 48 kilovímu 70 letýmu staříkovi (Kyuzo Mifune - otec moderního juda, třetí prezident Kadokanu - podle něho všichni děláme judo - né, jak si kde, kdo myslí podle zakladatele prof. Jigora Kana, to byl čistej samuraj a zabíjel soupeře...) seřezat 130 kilovýho mladýho nabušenýho borca...., od něho jsem si "vypůjčil" svůj podpis...Mifune to to dostal do sportu, aby jsme se nepozabíjeli, ale mohli sportovat a čestně soupeřit....proč takhle blábolím - protože bojové sporty a muzika se perfektně doplňují..S.Segal 7. dan. Aikido.(v podstatě nepřímý potomek rodu Uešiba nic dalšího v čistém Aikido nemůže získat... 3.dan Judo, 3.dan Jaidó - cesta meče) vynikající bluesovéj kytarista (zpěv by si mohl odpustit, krákorá, jak stará vrána) v současnosti největší soukromá sbírka originálních kytar(přes 300!!!) na světě a né nějaký koupený krámy, jen od B.B Kinga má myslím jeho 3 původní kusy...já sám mám jen tři záliby: rodina, judo (ještě jukido- reálná sebeobrana, kterou jsem se svým nejlepším kamošem založil - on je na muziku naprostej analfabet, ale lektor reálné sebeobrany - např. vyhazovači opilců z klubů se od něho v Brně a okolí všichni učijou, nikdy neublížit, ale zabránit konfliktu a dostat to do klidu....a vždy je to v hudebním klubu, takže se zase hudba a bojové sporty spolu potkávají... ) a kytara(samozřejmě zvukařina) a judo, rodina, kytara a kytara (su propagátor PRS (mám origo 22 custom TOP 10 Orange Tiger měl americký Fendery i Gibsony, ale PRS je strčí do řiti...) - jak napsala Orianthi - fakt jsou to umělecký díla - věřte, ta kytara, když ju vezmete do ruky... čistý nádherný dřevo - né nějaká čínská sračka-, voní, to je orgasmus - a hraje..já se svýma gramlavýma rukama, to jen kurvím..).rodina, judo, ...abych nezapomněl má milovaná rotwajlerka (leží tady vedle mě a je nasraná, že píšu bláboly a nejdeme ven lítat po lese..)

mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od mifune » stř 23. pro 2020 22:54:43

Já jako klasickej bitkař bych mohl mít ještě moskvana nebo kavkazana, středoasijsího a uralskýho bojovýho psa, ale je to prdel, on rotwajler je proti ním nejlíp zvladatelnej pokojovej psík.....

CSAgency
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: sob 01. čer 2019 22:13:28
Kontaktovat uživatele:

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od CSAgency » pát 01. led 2021 1:08:34

Šťastný Nový Rok, všetkým :smt030, aby sa už všetko konečne vrátilo do normálu a mohli sme robiť to čo nás najviac baví......robiť ľudí šťastnejšími bez očakávania veľkého uznania. O:)
Keď je niečo dobré, tak je to dobré. :-D :smt020

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 798
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od PeBe » pát 31. pro 2021 6:36:44

Takže pro veliký úspěch, ještě jednou... :-)
Přeji všem zvukařům dobrý sluch a také čich na dobré aparáty (ten můj jede i měsíc po prodělaném C-19 stále na půl plynu).
Přeji všem hodně pohody a nechť se vám blbci i nemoci vyhýbají... :-)
Zároveň vám všem děkuji, že jste a že jste ochotni se podělit o své zkušenosti.

PeBe

PS: Zateplení pod hamakou je plněné peřím polských husí. To se nechlubím... :-D
Přílohy
PF22.jpg
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 798
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: P. F. (Pour féliciter)

Příspěvek od PeBe » pát 30. pro 2022 17:43:00

Přeji nám všem, ať je ten příští alespoň takový, jako ten minulý a hlavně, ať jdou všichni šmejdi domů... ;-)
Přílohy
PF23.jpg
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Odpovědět

Zpět na „Bar“