Koronavirus - stop kšeftům

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
Odpovědět
  • Reklama
  • ADAM Audio S Series
CharlesBass
Uživatel
Uživatel

Re: Koronavirus - stop kšeftům

Příspěvek od CharlesBass » pon 16. lis 2020 18:52:13

Basista zajímající se značnou měrou o zvuk, tedy i samozvučení a jeho následky :lol:
A drze se deroucí do vyššího levelu sorty podivínů říkající si zvukaři :-)

Mirek B.

Příspěvek od Mirek B. » úte 17. lis 2020 8:52:22

Z priloženého odkazu na Berliner Zeitung sa dozviete:
1. že sa nejedná o žiadny senát, ale o výbor pre ochranu zdravia.
2. tento výbor nepotvrdil žiadny podvod
3. výbor len potvrdil, že nemožno na základe PCR testov určiť či sa daný vírus v tele množí alebo nie. Potvrdil to odpoveďou na otázku poslanca Lutheho.
4. hneď v ďalšom odseku ale výbor obhajuje PCR testovanie. Tvrdí, že prítomnosť vírusu je týmto testom odhalená a koreluje s infekciou. A preto je to účinný prostriedok a jeho použitie je opodstatnené.
Tento článok je FALOŠNÁ SPRÁVA.

Míra H.
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Míra H. » úte 17. lis 2020 18:17:57

Hlavně to sem vůbec nepatří.

CSAgency
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CSAgency » stř 18. lis 2020 10:55:45

Ako je to u vás v Česku s akciami, hromadnými podujatiami? V slovenských médiách píšu že prej to tam máte dosť zlé, všetko pozatvárané...
Keď je niečo dobré, tak je to dobré. :-D :smt020

exxxi
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od exxxi » stř 18. lis 2020 15:24:54

Zavřené školy, divadla, zákaz vycházení po 21.hodině, shlukování max. 2 cizí osoby atd.
http://www.zvukari.com
SiEx3, X32r, DL1608, QSC, EV, Turbosound etc.

Robert
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Robert » úte 22. pro 2020 12:08:43

Napadá mne myšlenka na to, kdy si asi tak někde vrzneme. Moje prvotní prognózy se nenaplnily, koronavirus nezmizel ani po volbách a vypadá to, že ještě nějaký čas nezmizí. Už nás připravují na nový kmen koronaviru, na očkování,.... Technika se válí ve skladech, stárne, PES osciluje na šílených hodnotách, a pokud jej nezmění, kdosi vypočítal, že díky chybovosti testů se nemůžeme dostat do 1 ani teoreticky při 100% zdravé populaci. ......jak zpívá Pokáč .... tak mi také přišla SMSka a snažím se být pozitivní i jinak. Třebas i tím, že jsem konečně získal přirozenou imunitu. Po 10ti dnech budu zdravý i bez testu =o)

exxxi
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od exxxi » úte 22. pro 2020 15:47:37

Svitla naděje, dnes prof.Beran v parlamentu:

slava

Příspěvek od slava » úte 22. pro 2020 16:01:25

No nevím,moje prabába tomu říkala "těšínská jablíčka".Profesor neprofesor,máchají se v tom,jak kačeny v rybníku.Není dosud nic seriozního,v podstatě se ví-stopro- to,co na jaře.Že virus mutuje a rychle.Z toho tedy plyne,že něco pomůže.Nikdo ale neví,co a komu.

exxxi
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od exxxi » úte 22. pro 2020 17:16:42

No, já z toho vidím, že ten lék funguje, pokud sníží úmrtnost 3x. Model, kdy je člověk z rizikové skupiny pravidelně na telefonu, aby byl ihned hospitalizován taky funguje. Jen naše vláda nefunguje. Teď je čas jít proti těm kokotům demonstrovat. Btw. hovnovinky tento projev úspěšně zapírají.

slava

Příspěvek od slava » úte 22. pro 2020 20:03:37

Vláda,nevláda.A co jako?Je módní na vládu nadávat,ale v podstatě co?Jsme na prostřílené lodi a kapitán se snaží ucpávat díry.Kdo teď ví,kudy všudy do lodi teče?A opatření jsou v podstatě preventivní.Já s tím problém nemám,jak už jsem někde psal - nákaza a do dvou dní rakev.To by teprve bylo divení a velkej klaus by měl futrál chromovanej.Němci seděj doma na prdeli,Švéďáci přiznávají chyby,ale čecháček to bere jako ůtok na svojí svobodu.Tak jak se k tomu mám postavit?A mimochodem - Japonci berou roušku jako prevenci už několik desetiletí.

Robert
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Robert » úte 22. pro 2020 21:01:11

Už delší dobu přemýšlím, jak na "slavu" zareagovat. Jsi opravdu ten jedinec, který se bojí že umře a čeká na spásu od vlády a farmaceutických společností??? Potom jsi ten člověk, kterého tady vládní garnitury chtějí, který bude chodit do práce a zpět a značnou část svého výdělku rád odevzdá proto, aby jej nadnárodní mohli léčit. Nevěř tomu, co plamenně řečnící představitelé pouští do světa. Tam jde především o jejich korýtka a korýtka jejich kamarádů. Bohužel příroda je již stovky let jiného názoru. Princip přírodního výběru je jasný, jenom se nehodí do dnešních modelů. Vlastně netuším "slavo", co děláš, z čeho žiješ, z čeho máš radost? A co vlastně hledáš na tomto fóru, kde bych očekával kumštýře svobodné mysli, umělce a lidi, co baví žít a ne živořit. Nedávno se nám nelíbili muslimové a jejich burky v naší kultuře. Najednou máme poloburky všichni a nebudu se tvářit že mi to nevadí.

exxxi
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od exxxi » úte 22. pro 2020 23:21:45

Tak zrovna, to, co přináší prof.Beran znamená ochranu ohrožených namísto buzerace a likvidace 90% ostatních. Jenže ta "jediná správná cesta" je podporována lidmi jako Slava, co se neumí ani podepsat, ale je jich 50,1%.

mifune
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od mifune » stř 23. pro 2020 6:24:47

Co Tě nezabije, To tě posílí....i když po smrti dcery su silnej ažaž... Borci ono nejde ani o vlastní zdraví - ale obecný životní štěstí...děvčátka, který s ženou vychováme, nejsou naše biologický dcery, ale začaly místo "teto" říkat mé ženě asi v půlce září "mami"(..to je smysl žití...)...vánoce
budou parádní..snad... bojujte všichni jak můžete, muzika nás většinou neživí, ale je to ten života budič a sexovka..i když nevím, nevím jak to přežijeme..su stavař a začínají být v průmyslu problémy.......né že hned budu plakat, jako hospodští a hoteliéři,
ale průmysl drží vždy stát........

slava

Příspěvek od slava » stř 23. pro 2020 11:35:51

Jsem prosťáček,jen se středním vzděláním.A nemám rád hurákismus a amatéry.Nikdo z těch,co se vyjadřují ke kovidu neřekl:Pánové jsme v prdeli,nevíme co dělat.A tak Peková - do vánoc je po něm,Flégr - desetitisíce mrtvejch.Proto nejsem snad vyvrhel,když si o těchto lidech(a i jiných odbornících)myslím své.A fakt nejsem žádná ovce,žiju si podle svého a dlouhou dobu dlabu na všechny politiky.Jestli se někomu zdá,že jsem mimoň a nemám tady co dělat,prosím,je to jeho názor.Budu ho tedy respektovat i když to není názor většiny.Opatrujte se.

Damton
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Damton » stř 23. pro 2020 12:48:25

Tohle s tím "Isoprinosine" je výborná zpráva. A konečně je nyní i klinický test. Takže pro všechny je to naprosto výborná zpráva....
Teda kromě toho našeho "vládce, velkomožného" který se nyní sám pasoval i do role "největšího odborníka" na koordinaci očkování. A tohle mu nehraje moc do karet.Proto to na "idnes" nenajdete,
Už už se chtěl stát zachráncem všeholidu a najednou tohle? Co z nakoupenýma vakcínama ? co s mediální slávou ? Co kšeft Primulovi ? atd...
Nehledě k tomu že antivirotikum Isoprinosine je 80let starý lék bez patentu, takže si nikdo nemůže mastit kapsu.Tam je zakopaný pes.

Odpovědět

Zpět na „Bar“