Prodance.sk/cz

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
skeletons88
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 282
Registrován: ned 17. črc 2011 13:06:51

Prodance.sk/cz

Příspěvek od skeletons88 » čtv 20. srp 2020 12:39:05

Píšem sem, pretože mi jak si došla trpezlivosť dusiť v sebe to čo som zažil...

Dňa 4.8.2020 som si objednal v SK predajni RCF MB15N405 4ks. Ako poznámku som v komunikácií mailom uviedol že nemám záujem o použité, výstavné, nereconované kusy.

Odpoveď bola: samozrejme že nie výrobcom zabalené kusy.

Prišlo ale niečo úplne iné repas repas repas .... proste firma Ako je RCF si určite nedovolí poslať niečo také ako je rekon a vydávať ho za nový. Takže som kontaktoval Prodance.sk a chcel to vrátiť pán mi povedal že to z cz objednával a že tak to prišlo.

Ojebávate ľudí a snažíte sa vydávať tie vaše produkty za sväté, a tvárite sa ako bohovia keby to nebolo tak ďaleko dôjdem osobne... (vrátiť samozrejme)

Upozroňujem teda ľudí ktorý sa budú zaujímať o reproduktory z prodance výhradne RCF aby si skontrolovali či ide o rekon alebo origo.

Zastupujete firmy a toto si dovolíte za cenu počtu predaja za rok ale berte na vedomie že to nie sú rožky a predpokladám že RCF ani nevedia že vydávate opravované za nové.

PS. A berte to tam v PRODANCE ako chcete hlavne tak že som si to nevycucal s palca si myslíte že keď prepáskujete škatule z bielou páskou bez loga rcf že to nevidno??? primitify

Marian
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: úte 21. led 2020 20:56:39

Re: Prodance.sk/cz

Příspěvek od Marian » čtv 20. srp 2020 19:47:09

Môžeš dakde zavesiť foto? Určite by som nafotil a poslal libes bricht priamo Talianom aj mailom aj klasicky poštou.

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Prodance.sk/cz

Příspěvek od Otas » čtv 20. srp 2020 21:47:02

Mno, to bych se rád poučil, podle čeho se rozpoznají repas. A to bez demontáže reconu.
Zatím jsem vždy dostával nová repra v otevřených krabicích, třeba na tom mohu něco vykoumat.
Je pravda, že už jsem jednou demontoval driver BC a očistil drážku - mezeru od několika drobných kovových úlomků, nevypadaly ale jako dodatečně vnesené, vizainově to byl původní materiál z magnetu.Taliáni jsou lajdáci.

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 563
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Prodance.sk/cz

Příspěvek od Martin » čtv 20. srp 2020 22:18:42

Přesunuto do Baru. K obsahu tématu se nevyjadřuji, ale v sekci "Odcizená technika, varování" toto téma nemá co dělat (viz popis sekce).
Hodně štěstí při řešení této záležitosti.
administrátor, moderátor

Quicktor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 189
Registrován: úte 07. čer 2016 22:00:31

Re: Prodance.sk/cz

Příspěvek od Quicktor » pát 21. srp 2020 6:56:59

Otas píše:
čtv 20. srp 2020 21:47:02
Mno, to bych se rád poučil, podle čeho se rozpoznají repas.
Tak to by mi taky zajímalo , jak poznáš repas od origo ?
Reproduktory mi opravuje jeden pán z Brněnska a já nemám nejmenší šanci to poznat .
Prodance mají striktní expediční pravidla , takže než něco pošlou ven ,tak to zkontrolují.
Proto ta bílá páska .
Jak znám ,, Prodance,, , tak o tomto činu dost pochybuji . Možná by nebylo od věci , kdyby se k této
pohaně vyjádřil sám expedient .
A pokud spor prohraješ , jsem zvědav , zdali v sobě najdeš dost sebereflexe na omluvu.
Navíc si v tvém textu trochu odporuješ . Cituji : ,, Nemám záujem o použité,výstavné , NERECONOVANÉ kusy."
Chápal bych to tak , že máš zájem o kusy opravované .

Odpovědět

Zpět na „Bar“