Mifune...

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Mifune...

Příspěvek od mkarr » čtv 28. led 2021 23:15:56

Za celou dobu co chodím na tohle fórum, jsem tady nepotkal nikoho, jehož příspěvkům se cíleně vyhýbám, protože nemám za potřebí číst tak strašný kecy. V tomhletom máš mifune u mě prvenství. Protože se nikdo doteď neozval, říkal jsem si že jsem možná jediný kdo má alergii na tuhle přezdívku.
Martina osobne neznám, ale jako správce tohohle fóra se mi jeví jako velmi ochotný a tolerantní. Dík za jeho práci.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Mifune...

Příspěvek od exxxi » pát 29. led 2021 16:25:06

Vidím to podobně. Jak vidím mezi novými příspěvky mifune, tak neotvírám. No, ale třeba mu dá admin ještě šanci, teď přece bude ten suchý únor :D
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Re: Mifune...

Příspěvek od mifune » úte 02. úno 2021 8:32:46

Takže borci!!!! Za svoje výblitky se osobně všem omlouvám a MARTINOVI OSOBNĚ!! a klidně se mu pokloním - jak to má v judu každý poražený zvykem...ale su "dlaždič a kanálník" a docela dobře mě to živí.. a jinak se už vyjadřovat neumím a nebudu!!! kdo to psal - zjebaná doba!!! su zvyklej být 3x týdně na žíněnce, 2x v posilce, ale všechno máme zrušený...(postavil jsem posilku doma...¨problém: nejsou posilovací stroje k nákupu...všechno je PRC) zvučit a hlavně hrát -kytary.. já su zvukař z donucení.. evidentně sem nepatřím...a rok se nic neděje a počítám, tak ještě další dva roky...a na suchý únor seru!!! 19 února mám narozeniny... to bude v Brně bitva (jen v judu mám 100 kamošů...a chlastat s Rusama, Srbama to dá zabrat.....ale když paříme, tak u mě ve firmě - je tady aparatůra a výhradně se hraje a taky se pobijeme, ale ze sportu... a poslouchá se muzika (já su dýžej - hahahaha - sportovci sou na muziku tupí..) a nikoho neobtěžujeme ...ale i dva dny v kuse...znovu se všem omlouvám su idiot - zemřela mě 14-letá dcera a já se z toho do konce života nedostanu - nebýt juda a muziky tak si to hodím...

mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Re: Mifune...

Příspěvek od mifune » úte 02. úno 2021 8:58:54

PEBE.. jižní čechy a šumava bude můj domov v důchodě... po Brně není nic lepšího na světě...těšte se na brňáky....to bude bigbít...

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Mifune...

Příspěvek od Martin » úte 02. úno 2021 20:59:33

Návštěvník píše:
stř 27. led 2021 20:26:02
Co se týká reklam ... není jich tady zas tolik, aby to nějak obtěžovalo.
O to se snažím a nikdo si nestěžuje (možná jen tiše trpí).

Ferda píše:
stř 27. led 2021 21:04:12
Aby to bylo demokratické, navrhuji vyrobit zde anketu, kde by se zúčastnění vyjádřili ohledně jeho zablokování. Podle většiny bych rozhodl.
Děkuji za návrh, ale rozhodnu si to případně sám. Viz níže.

Quicktor píše:
čtv 28. led 2021 10:27:01
A na Martina nám nesahej, ani já a ani ty mu ve zvukařský branži nesaháme nad kotníky.
hele, tohle bude milý, nicméně fatální omyl :wink:
V branži ale jednoho Martina, kterému nesahám ani po kotníky, znám. Možná myslíme stejného (MD?).

mifune píše:
úte 02. úno 2021 8:32:46
Za svoje výblitky se osobně všem omlouvám a MARTINOVI OSOBNĚ!! a klidně se mu pokloním
Omluva přijata, klaněti se netřeba, prostě to tady jen přestaň zasírat... jenže...

Sotva jsi dopsal omluvu, začal jsi pro změnu sem zase frkat své odkazy na YT a opět se vyjadřovat k reklamě. Přitom na Youtube máš v Baru svoje vlastní, soukromé vlákno... Takže přišel ban na dva týdny. Už teď ale vím, že bude k ničemu.

Obecně ohledně zablokování: v historii Zvukařiny - pominu-li spammery - došlo vlastně jen k jednomu zablokování uživatele. Je mi to líto, protože občas ho zahlédnu na FB a jde podle mého soudu o praktika s přehledem a rozumnými názory. Jenže jeho posedlost, co se týká propojení Zvukařiny a firmy MusicData, psaní za dva lidi ze dvou účtů a v závěru i vyhrožování - to vše bylo moc i na mne.
Takže dokud to jen trochu půjde, blokování/banování bych se rád vyhnul. A to i v případě uživatelů, kteří příliš užiteční nejsou.
administrátor, moderátor

Odpovědět

Zpět na „Bar“