Jindřichův Hradec - KD Střelnice a KC Jitka

Napište ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Pravidla fóra
Napište/vyfoťte ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Zdrojem dat je (se souhlasem admina skupiny) i https://www.facebook.com/groups/ozvuceni/, díky za spolupráci!
Pro vkládání fotek prosím používejte pouze vlastní zdroje, nikoliv snímky z internetových stránek a služeb (stránky sálů, StreetView apod.)

Pokud budete se zde uvedenými údaji pracovat, doporučujeme údaje překontrolovat, zejména s ohledem na prodlevu od datumu, kdy byl příspěvek vložen.
Odpovědět
  • Reklama
  • EAW RS series
Ota
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 381
Registrován: ned 08. led 2006 15:06:12

Jindřichův Hradec - KD Střelnice a KC Jitka

Příspěvek od Ota » pát 28. bře 2008 19:10:10

Pro začátek uvádím odkaz na KD Střelnice v našem městě. Je to zatím ale jen o světlech (před třemi lety jsem tam projektoval úpravu elektroinstalace a tak jsem v tom malování spáchal i jakýsi přehled o světlech.) Zvuk budu právě předělávat snad už letos na jaře, takže to namaluju aktuálně potom. Časem doplním i sál KC Jitka, taky jsem jim to slíbil, jen se k tomu dostat.

http://www.jh.cz/cz/_kultura_sport/kulturak.html
http://www.jh.cz/img/assets/1158/svetla ... elnice.pdf
a až se dostanu k tomu, abych dodělal ostatní výkresy, objeví se rovnou i na www stránkách KD.
Podrobnosti vypíšu, až se více sjednotí systém informací.

V KC Jitka je zvuková aparatura pouze pro diskotéku. Osvětlovací park v podstatě též jen s efekty nad parketem, čtyři vaničky nad pódiem slouží jako pracáky. Nicméně, po lince DMX je možné ovládat hlediště na adresách 1-4, 7-10 a 10 zásuvek na jev. baterii, do kterých není ale nic připojeno. Co ale bude nejvíce podstatné, je schéma připojení napájení aparatur, které bych rád vložil, ale nevím jak. Jen stručně: Samostatné jištění 60A pro zásuvky osvětlovacích aparatur 63A/5P, z ní odvozená 32A/5P. Pro zvuk je k dispozici na jiném přívodu, jištěném 32A/C zásuvka 32A/5P, společně se třemi samostatné dále odjištěnými jednofázovými zásuvkami 230V/16A. Každá z nich je zapojena přes chránič 0,03A s nadproudovou ochranou C16A. Veškeré zásuvky pro aparatury jsou v soustavě TN-S, PE vodič je jeden společný pro všechny o průřezu 16mm2, vedený přímo z hlavního rozvaděče budovy z přizeměné PEN sběrnice, takže by mělo být i po starostech s vyrovnávacími proudy.
Odkaz na KC JItka, kde je snad časem přiměju k tomu, aby to tam vložili.
http://www.kcjitka.cz/o-nas

Odpovědět

Zpět na „Sály“