Plzeň - Saloon Roudná

Napište ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Pravidla fóra
Napište/vyfoťte ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Zdrojem dat je (se souhlasem admina skupiny) i https://www.facebook.com/groups/ozvuceni/, díky za spolupráci!
Pro vkládání fotek prosím používejte pouze vlastní zdroje, nikoliv snímky z internetových stránek a služeb (stránky sálů, StreetView apod.)

Pokud budete se zde uvedenými údaji pracovat, doporučujeme údaje překontrolovat, zejména s ohledem na prodlevu od datumu, kdy byl příspěvek vložen.
Odpovědět
  • Reklama
  • ADAM Audio S Series
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2560
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Plzeň - Saloon Roudná

Příspěvek od safa » čtv 19. dub 2012 11:35:53

Nedávno renovovaný a moc pěkný sál. Nájezd z ulice "Pod všemi svatými" (je potřeba předem domluvit otevření v hospodě se vstupem z ul. Roudná), stěhování trochu ouzkými dveřmi - vetsi Avanti basovky (Avant 118A) mi prošly jen tak tak - po asi pěti schodech rovnou na jeviště.

Sál akusticky středně živý odhadem asi pro 300 lidí + balkóny, jeviště poctivé se sešikmenou zadní stěnu, rozumně zatlumené. Přívody 3x32A/400V v 5kolíku v obou portálech (myslim, že tam byly nějaké 16A klasické zásuvky, to už si ale nepomatuju). Sál má slušný místní světelný park, takže se dá svítit z místních (ovládání na baru). Místní zvukový park čítá pár plastovek RCF rozvěšených po sále (tuším čtyři v rozích dole a dvě na balkón).

Obecně bezproblémový sál (nepočítám-li pět schodů).

Neměl jsem moc čas fotit, ale když najdu dám sem časem fotku.

Odpovědět

Zpět na „Sály“