Praha, Holešovice - KD Domovina

Napište ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Pravidla fóra
Napište/vyfoťte ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Zdrojem dat je (se souhlasem admina skupiny) i https://www.facebook.com/groups/ozvuceni/, díky za spolupráci!
Pro vkládání fotek prosím používejte pouze vlastní zdroje, nikoliv snímky z internetových stránek a služeb (stránky sálů, StreetView apod.)

Pokud budete se zde uvedenými údaji pracovat, doporučujeme údaje překontrolovat, zejména s ohledem na prodlevu od datumu, kdy byl příspěvek vložen.
Odpovědět
  • Reklama
  • ADAM Audio S Series
Ogses
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 07. čer 2012 16:19:46

Praha, Holešovice - KD Domovina

Příspěvek od Ogses » úte 20. lis 2012 0:07:22

Nedávno sem dělal akci v sále KD Domovina, v Holešovicích. - Komplex má 2 sály
http://www.lbdpraha7.cz/Na_Maninach32a.pdf
Sál prošel velmi nedávno celkovou rekonstrukcí, která bohužel nezasáhla technické vybavení. Je docela vysoký, s nepříliš prakticky řešenym balkónem. Na podiu je manuální opona a systém na zavěšování kulis, který je zcela nefunční. Dělal sem tam jako osvětlovač, takže se zvukem moc rad nedám. Jen vim, že jsme si tam museli natáhnout kompletně svoji techniku. Na podiu jsou k dispozici 2 třífázový zásuvky a mnoho 230tek. Jističe hned vedle. K uchycení světelné techniky jsem využil zábradlí na balkoně a klasické háky. Podium sem řeši ze stojanů. Kdyby Vás cokoliv zajímalo, piště.

Odpovědět

Zpět na „Sály“