Praha - Sál restaurace Na Vlachovce

Napište ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Pravidla fóra
Napište/vyfoťte ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Zdrojem dat je (se souhlasem admina skupiny) i https://www.facebook.com/groups/ozvuceni/, díky za spolupráci!
Pro vkládání fotek prosím používejte pouze vlastní zdroje, nikoliv snímky z internetových stránek a služeb (stránky sálů, StreetView apod.)

Pokud budete se zde uvedenými údaji pracovat, doporučujeme údaje překontrolovat, zejména s ohledem na prodlevu od datumu, kdy byl příspěvek vložen.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Praha - Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od safa » pát 02. kvě 2014 11:01:44

Sal nazvany "historicky" coz je eufemismus pro "od dob kdy se tu tocily TV porady z Pepickem Zimou jsme na sal ani nesahli". Dozvuk tu trochu je, ale je to cely dreveny, takze se to docela da.

Prijezd a stehovani z ulice pres hospodu (doleva pres vycep a prisali po asi 20ti schodech), jeviste podobne dodrcnute do strany, takze s klasickejma bednama na basovkach se tam clovek muze umidtit jen prapodivne excentricky. Po stenach jsou tam police na stavajici ozvucovaci bedny TESLA s napisem Fane, takze ty by se daly pripadne sundat. Nastesti pred jevistem je asi 50cm mezera kam se da vcelku pohodlne rozlozit reprostativ, takze kdo ma bednu na klacek ma vyhrano (basovky jsem nechal pred jevistem)

Privod proudu

Jsou tam dva okruhy klasickych zasuvek popsanych 16A a druhy 24A, coz mi na moji beznou produkci postacilo (vzal jsem si tu 24A). Dale je tam 3x16A na malem 4koliku, ale nezkoumal jsem jestli je funkcni (mistni se na to moc netvarili)

Misto pro pult je idealni pred kachlovymi kamny.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od safa » pát 02. kvě 2014 13:47:49

Ovladani mistnich halogenu nad jevistem, jakoz i dalsi zasuvky, je ve vyklopnych dvirkach na zdi v zadnim prospektu jeviste

Jeste fotky...
Přílohy
IMG_5528.JPG
IMG_5526.JPG
IMG_5520.JPG

Ota
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 381
Registrován: ned 08. led 2006 15:06:12

Re: Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od Ota » pát 02. kvě 2014 19:46:26

Docela dobrý obrázky zásuvek. Zajímalo by mne, jak dlouho už je ta jedna ze zásuvek vypálená. Třeba se vyhřála dutinka vadnou vidlicí, do ní připojenou, ale třeba je již vykotlaná, bez drátové pružinky. Takže stačí zatáhnout kousek přes někdy ten závěs poblíž, do psa nacpat ještě pár halogenů a hasiči mohou mít vystaráno. Do spodní části zásuvky těsně u podlahy málokdo bude cpát úhlovou vidlici, takže se leckdo zapíchne vedle, do té 24A? Ta hned tak "nepadá", protože v příslušné rozvodnici nějaký brouk pytlík vyměnil 15A jistič za 24(5)A, nebo spíše ji proti výpadkům "odvodil" z vývodu třífázového jističe pro tu vedlejší 16A! motorovou zásuvku. Copak je asi uvedeno v revizní zprávě? Že by "schopno bezpečného provozu"? Asi ano, protože poslední revize se dělala naposledy za minulého režimu, kdy tam byl jen ten čtyřkolík a vedle jednofázová zásuvka na 15A jističi. Nebo to bude nějak tak podobně, ale také ne správně a bezpečně.
O čtyřkolíku je zde asi zbytečné psát. Vím, není to asi jen tak předělat, rozvodnice nebude hned za zdí, aby nebyl problém vedení vyměnit za pětižilové. Instalace se reviduje dle norem, kdy vznikala - ale za schopnou je považována, pokud není ohrožena bezpečnost. Vzhledem k jejímu účelu by se však dalo o bezpečnosti polemizovat. Proto se asi na to místní možná nějak moc netvářili - vědí možná od nějakého elektrikáře, že je ten čtyřkolík špatně. Aby to ale nemuseli předělávat, tak revizáka majitel neustále ujišťuje, že je zásuvka určena jen pro cirkulárku...

Schválně, kdo tam pojedete jako další, dejte vědět, jak tam dlouho tento průser vydrží. Podávejte zprávy. :-) Provozovatel / majitel by si to ve vlastním zájmu měl dát do "pucu", tak mu někdo dejte vědět, že si zahrává s ohněm.

PPSSound
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: sob 06. dub 2013 15:04:48

Re: Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od PPSSound » úte 03. čer 2014 10:12:16

Tak jsem tam byl nedavno, a ta vypalena zasuvka je tam porad, i kdyz jsem se ptal, jestli to tak ma byt, prej, si porad jen stezujete,ale dle meho nazoru to nepusobi dobre a hlavne.... to casem zpusobi velky problem..... a u zeme ty zasuvky nejsou, to jen vypada pri pohledu zhora, jak to bylo focene....cus bus....

saty_cz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 124
Registrován: stř 03. srp 2011 10:26:43

Re: Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od saty_cz » úte 03. čer 2014 18:15:34

24A? kdo dělal revizi, to je na zavření

edit:
ono se to vyřeší samo, plamenem a definitivně ...

KV2 Audio ES | ALLEN&HEATH GL2400 | Sennheiser | Audix | Beyerdynamic | Rode

Uživatelský avatar
Jaris
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: úte 04. čer 2013 9:17:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od Jaris » pon 16. čer 2014 8:33:44

Byl jsem tam asi tak před čtrnácti dny. Elektroinstalace stále nevyhořela, ale už to má asi za pár. Nad podiem jsou malé halogeny, které se ovládají kolíbkovým vypínačem na kabel (takový ten co se dávál k lampičkám nad postel - jeden vypínač 3 nebo dokonce 6 světel). Po dvaceti minutách byl tak horkej, že se to dalo jen ztěží vypnout bez spálených prstů. Jinak zásuvka na 400V funguje, i přes ujištění místního údržbáře, že určitě nefunguje. Dokonce se mi na ní povedlo vyhodit i jistič a dokázali to nahodit. Co je tam za jistič nevím.

Mike76
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: ned 15. čer 2014 21:48:50

Re: Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od Mike76 » pon 16. čer 2014 9:08:08

Odvážný to elekrikář 24 A jištění na 16 A zásuvku... Předpokládám že tam mají hliník ...
Nejsem prodavač

Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Sál restaurace Na Vlachovce

Příspěvek od Ondráš » pon 16. čer 2014 23:11:44

Kristova leva zadni noho ! :roll: , to tam delaji elektriku stamgasti :^o po peti rundach zeleny? To bych je jeste mozna urazil... #-o

Nema ten "snurak" nahodou jen kolem 2A? [-X

Odpovědět

Zpět na „Sály“