Blansko - Dělnický dům

Napište ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Pravidla fóra
Napište/vyfoťte ostatním, jaké to kde je - velikost prostoru, připojení, možnost využití místního ozvučení, stěhování, foto atd.
Zdrojem dat je (se souhlasem admina skupiny) i https://www.facebook.com/groups/ozvuceni/, díky za spolupráci!
Pro vkládání fotek prosím používejte pouze vlastní zdroje, nikoliv snímky z internetových stránek a služeb (stránky sálů, StreetView apod.)

Pokud budete se zde uvedenými údaji pracovat, doporučujeme údaje překontrolovat, zejména s ohledem na prodlevu od datumu, kdy byl příspěvek vložen.
Odpovědět
  • Reklama
  • EAW RS series
Uživatelský avatar
Josef Koloros

Blansko - Dělnický dům

Příspěvek od Josef Koloros » stř 17. úno 2016 10:12:19

Blansko, Jihomoravský kraj, Dělnický dům. 64A/3F+PE+N (pěti kolík) přímo na stage, z tohoto pohledu nalevo, jinak 32A stejných parametrů asi deset metrů dál. 230V zásuvky různě po pódiu, ale jen 10A a staré. Je to foceno z ''ozvučné'' místnosti s okénkem. Vybavení po předchozí domluvě, ale silně nedoporučuji. Foto není moje, kdysi je někdo postoval na Zvukaře. Nájezd hrozný, buď přes hospodu za budovou sálu (předchozí domluva) a pak lze nosit věci přímo na stage, nebo z nájezdu k baru, pak je potřeba aparát nosit po schůdkách a přes půl sálu.
Blansko - Dělnický dům.jpg
Blansko - Dělnický dům.jpg (17.59 KiB) Zobrazeno 1619 x

Odpovědět

Zpět na „Sály“