Jevištní efekty konfety, flame projektory, CO2 cannony

  • Reklama
  • DEMO 15
misuge
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: pon 26. pro 2011 19:10:05

Re: Jevištní efekty konfety, flame projektory, CO2 cannony

Příspěvek od misuge » úte 22. led 2013 15:43:26

No týjo to mě vubec nenapadlo to udělat na bázi fixirky. To rozhodně musím zkusit. Licopodium toho máme dost. Používáme ho unás v cirkuse na plivání ohně pro děti.

Obrázek
Toto jsem já před 10 lety :D

Jinak konfety jsem se už pokoušel několikrát odpalovat také pyrotechnicky nebo stlačeným vzduchem fotka canonu je někde nahoře. Jen jsem vubec nepřišel na to jak to vyrobit tak jsem volil tuto variantu jen se mi to nepodařilo moc dobře utěsnit. Čase mse pokusím udělat nějaký lepší prototyp. Jinak Výkonný ventiláto nebude vubec levná záležitost stejně jako další zbývající vyrianty vlastně. Nebo nemáte nějaké fotografie třeba? Jsem celkem kutil tak bych si klidně něco vyrobil. :-) Díky
Jsem osvětlovač začátečník, jestli vám doma přebývá nějaká technika rád ji od vás "zdědím" klidně i zadarmo :D :D preferuji hlavně značky ROBE a ClayPaky :D

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 837
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Jevištní efekty konfety, flame projektory, CO2 cannony

Příspěvek od Tomáš » stř 20. úno 2013 9:32:19

na take ale asi podobne tie plamene zo spreju co tu vyssie je ten odkaz na eshop,
si vsimam u nas na Slovensku inzerat (aj tak nemam nato)

sfx07
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: pát 27. čer 2014 16:34:35

Re: Jevištní efekty konfety, flame projektory, CO2 cannony

Příspěvek od sfx07 » pát 27. čer 2014 16:51:19

Lycopodium je velmi zaujmava latka pouzivame ju a mame na to aj stroje. Vyhoda je vysoka bezpecnost a nizka teplota. Mame xy dalsich roznych ohnov podla potreby vratane regulacie ale funguju na baze bud kvapalin, plynov, aerosolov.

Co sa tyka konfiet strielat ich pomocou pyro od toho sme davno upustili . Vacsinou sa pouziva stlaceny vzdych , co2, fukare. Co je velmi podstatne aspon zdravy rozum to aj kaze netreba zhanat najlacnejsie konfety ale v prvom rade nehorlave. Vsetky co mame my su nehorlave a ked som videl co dokazu tie kvazi lacne po dopade do rozzhavenej lampy tak mi stacilo.
Celkovo tato oblast moc na niake kutilstvo sancu nedava pokial to chcete pouzit na verejnej akcii a kde je aj stage. Nehovorim tu o filmovej tvorbe a pod. tam je to skor naopak vsetko sa prisposobuje poziadavke rezisera na konecny efekt.

Uživatelský avatar
blackout.sk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: ned 22. bře 2009 10:19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Jevištní efekty konfety, flame projektory, CO2 cannony

Příspěvek od blackout.sk » čtv 03. črc 2014 11:30:32

ja pouzivam 4 kusy klasickych cinskych na sprej a je to v pohode
ovladanie DMX 2 kanaly - ohen alebo ohnova gula
na videu ich trosku vidno

https://www.facebook.com/photo.php?v=307286092774215
http://www.blackout.sk DIY Sound & Light

sfx07
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: pát 27. čer 2014 16:34:35

Re: Jevištní efekty konfety, flame projektory, CO2 cannony

Příspěvek od sfx07 » pon 07. črc 2014 19:46:11

JJ mame aj my len podstatna je napln . Origo cinska je vacsinou uplne onicom.

Tie mudrejsie ohne trochu su vacsie /ako zariadenie/ co mame pouzivaju napln s primesou alkoholu. Dava sa to vtedy ked nieje mozne pouzit propan a potrebujeme vyssi efekt.
Tu je link co sme sa hrali s nasimi tiez Cina ci co to je ale nase naplne:


Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“