Můj první laser

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
R3sidento
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 5
Registrován: stř 10. črc 2013 14:50:00

Můj první laser

Příspěvek od R3sidento » sob 04. říj 2014 14:10:02

Ahoj všem,

měl bych na vás prosbičku. V laserech se zatím vůbec nevyznám (mám v plánu kupovat svůj první laser) tak než udělám hloupost a vyhodím peníze za nějaký šrot kterého budu poté litovat, zeptám se na věci co mě zajímají.

Jakou značku vlastně koupit? Co jsem se tak zběžně díval na internet, existuje spousta značek. Rozhodně nechci žádný neznámý výrobek který můžu za 6 měsíců hodit do koše ale na druhou stanu si myslím ze lasery značky Kvant nebo Medialas asi taky nevyužiji. Zalíbily se mě lasery od společnosti Laserworld.

Nicméně o téhle značce nic nevím, a informací na netu je taky žalostně málo. Je spolehlivá? Nekazí se moc? Vztahuje se záruka na všechny komponenty? Když už dojde na reklamaci, nejsou s ní problémy? I v tomhle ohledu bych vás chtěl požádat o radu.

Laser bude využíván, na akcích na show, nemám v plánu s ním vykreslovat loga nebo obrazce na stěnu. A bude připojen po ILDA k SW Pangolin. (přijde mi nejlepší)

Osobně mě zaujal tenhle model Laserworld CS-1000RGB. Otázkou zůstává do jak velkého prostoru se hodí? Můžu jej použít i venku? Jsou ty lasery spolehlivé ? Našel jsem i silnější verzi Laserworld CS-2000RGB. Když sem porovnával videa obou na Youtube, neviděl jsem v nich žádný velký rozdíl. Vyplatí se koupit 2 x CS-1000RGB nebo radsi 1 x CS-2000RGB? Případně doporučily by jste za ty peníze jinou a lepší alternativu ?

Nikdy sem nevěřil že výběr laseru je taková věda. Otázek které mám je ještě spousta, ale další až později. :)

Děkuji každému kdo mi věnuje svůj čas, a budu rád za každou objektivní radu či připomínku :)

S pozdravem a přáním hezkého dne R3sidento

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 837
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Můj první laser

Příspěvek od Tomáš » sob 04. říj 2014 14:56:39

mne sa zda ze Laserworld je celkom slusna znacka (sice som este ten svoj nejak nerozbehal na podujatia..., cosi sa mi nelubilo, ze mi chlapik ku tomu predaval ze konektor s kusom kabla a to tam vraj potrebujem aby mi fung. No mam pocit ze to vo vyrobe mohly domysliet trochu lepsie... ale to je iny model)
Cez Ilda zatial nepouzivam tak to neviem...

2 ks namiesto 1 ks sa mi zda take ze s tim sa daju robit rozne varianty ako napriklat ze svietia symetricky a pod. a le asi ako sa ti lubi.

A mozno by si mohol aj polozit tie tvoje otazky aj na forum http://www.laserforum.cz/

Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“