Kvalitní značky světelných pultů?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
cincik
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 7
Registrován: sob 01. říj 2005 10:15:21
Kontaktovat uživatele:

Kvalitní značky světelných pultů?

Příspěvek od cincik » čtv 05. lis 2009 12:49:09

Zdravim
Chci koupit ovladaci pult na svetla a zajmalo by me ktere znacky jsou kvalitni a ktere ne. Jde mi o to aby se na pult dalo spolehnout a ze se po pul roce norozsype. Konkretne premyslim nad nad znackami Showtec a GLP
Dale chci kupovat mlhostroj a mam na vas ten sami dotaz. Konktretne premyslim nad Eurolite NX150

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 837
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Kvalitní značky?

Příspěvek od Tomáš » ned 29. lis 2009 22:17:16

Ja mam ovladac od Elation a zatial dobre ale nepouzivam ho denne ale okolo 6 podujati za rok, a navyse som ho kupil s poskodenymi potenciometrami - ale to kto vie co s tim kto robil lebo tie su tam dost kvalitne...

Mlho stroj som si zvolil.... Antari ale zatial som ho akurat vyskusal :(

Uživatelský avatar
Daniel

Re: Kvalitní značky?

Příspěvek od Daniel » čtv 03. pro 2009 23:54:33

Já jsem měl ovladač od Behringera, ale po roce každotýdenního používání začaly drhnout fadery a pak se mi na to něco položilo při transportu a teď je rozlámanej jak kdyby byl z papíru. Mám koupenej Elation DMX Operator Pro, ale zatím jsem nestihl moc otestovat, každopádně provedením se mi velmi líbí. K té mlze: Antari je skvělá značka. Ale mě třeba stačí mlhostroj od HQ Power za 1200 Kč, vydrží to dva roky a fouká to pěkně. Za dva roky koupím novej. Od Antari bych měl mlhu za šest tisíc a vydrží to čtyři pět let. No, kdo si to spočítá, tak vidí... Mimochodem Antari je vlastně Elation.

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 837
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Kvalitní značky?

Příspěvek od Tomáš » ned 13. pro 2009 0:35:37

No ja som sice kupoval to Antariricko lacno na inzerat..., no pri tom mojom ... ho mozno ani nevyuzijem ;(

Uživatelský avatar
Karcer

Re: Kvalitní značky?

Příspěvek od Karcer » ned 14. úno 2010 1:59:24

Pult Avolites a mlhu high end f-100.Věčím že vyrdží oba LETA.

Daniel
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 03. pro 2009 23:56:40

Re: Kvalitní značky?

Příspěvek od Daniel » pon 01. bře 2010 20:16:24

Tak malá oprava: mlha od HQ Poweru mi totálně umřela a tak jsem zkusil Eurolite NX150 a zatím můžu říct, že si vede skvěle. Dofuk skvělej, zakouří to celé pódium za pár sekund a hlavně je ovládaná přes DMX. Mohla by podle prodejce vydržet několik let - on jí prý má už 3 roky v každotýdenním provozu a je OK.

Frenk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 691
Registrován: stř 27. srp 2008 12:14:05
Bydliště: Opava

Re: Kvalitní značky?

Příspěvek od Frenk » pon 01. bře 2010 20:48:29

Kdzy uz jsme u toho tak dobre mlhostroje podle me dela http://www.smoke-factory.de :-)
Never ask FOH sound engeener "Are you DJ?" because he can kill you....

Odpovědět

Zpět na „Světelné pulty, kontrolery, DMX...“