Bezdrátový dmx

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Návštěvník

Bezdrátový dmx

Příspěvek od Návštěvník » úte 05. kvě 2015 17:01:02

Ahoj.
Chtěl bych vědět váš názor na tento bezdrátový vysílač a přijímač.

http://eshop.soh.cz/bezdratove-dmx/i708 ... -5-pin-xlr
http://eshop.soh.cz/bezdratove-dmx/i707 ... -5-pin-xlr

Díky za rady.

abbpvc
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pon 22. dub 2013 23:14:23

Re: Bezdrátový dmx

Příspěvek od abbpvc » ned 10. kvě 2015 15:56:06

Objednával som si ich z Ebay-u (hľadaj wireless dmx), vyšlo ma to spolu 220€ za 8kus prijímač a 2ks vysielač a adaptéry k nim. Hneď na prvej akcii som zistil, že 2ks prijímačov nemajú dosah väčší ako 5 metrov, tak mi týpek doposlal zadarmo nové kusy. Ostatné v pohode fungujú, skúšal som to hocikde, aj v zarušených sálach wifinou, nebol žiaden problém. Doma som to skúšal tak, že dole v pivnici som mal pult, hore na 4.poschodí svetlo a taktiež mi to šlapalo super. Akurát niekedy je problém s tým, že ak je viac prijímačov, tak sa na tých vzdialenejších od zdroja robia milisekundové delaye, takže svetlá nejdú naraz. A ešte posledná vec ktorú som postrehol, nefungujú priamo so strobom (Eurolite 2700), ako keby púštal do dmx nejaký bordel a to ich rušilo.
Ale ináč sú to malí veľkí pomocníci :)

Egestas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: pát 01. dub 2011 6:40:27

Re: Bezdrátový dmx

Příspěvek od Egestas » ned 10. kvě 2015 17:53:32

ze sklepa do 4, poschodí ? na jaké frekvenci to funguje z z čeho máš barák? nějak se mě tomu nechce věřit když wifi na 2,4 ghz se dvěma pětidecibelovíma anténama má problém pokrýt celé patro RD...

abbpvc
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pon 22. dub 2013 23:14:23

Re: Bezdrátový dmx

Příspěvek od abbpvc » ned 10. kvě 2015 23:23:00

Podľa PDFka je to na frekvencii 2,4-2,525Ghz, 126 automaticky prepínateľných kanálov, kódy (spolu 7) si volíš sám farbami led diód. Klasický 30 ročný panelák - betón a železo. Ja mám 3 wifi routre v byte, lebo mám dvere z masívu a vedľa do izby mi to nepokryje, ale tento malý čínsky zázrak fungoval ako som písal.

Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“