Rekonstrukcia lasera +freestyler

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Marek26
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: pát 15. led 2016 21:32:27
Kontaktovat uživatele:

Rekonstrukcia lasera +freestyler

Příspěvek od Marek26 » ned 26. čer 2016 17:03:44

Zdravim.Skusim trosku od zaciatku .Som elektrotechnik.Kedze ma bavi vselico tochto smeru, raz som na jednom fore v sekcii bazar videl laser.Niekde ho udavaju ako GL 1026 , niekde ako big dipper http://eshop.adamasyn.sk/index.php?sk&p ... kt&id=3585
ale nanom bolo zase ine este a to Lightsky GL1026.Kupil som ho asi za 15€ len nemal bocne ani vrchny kryty, tie som este ako myslim na strednej este bol najk spravil, neni to dokonale ale da sa .No po xxx rokoch som sa dal do opravy aj z ineho dovodu hlavne. No este mu chyba samotny laser modul ale nejaky viem splasit z ebayu a pod.Teraz to skusam len z nejakym 5mw modulom.Ma to nejake zakladne obrazce, ktore reaguju podla hudby.No ma to aj DMX.Snazil som to nejak spojazdnit s tym ci to ma vobec cenu opravovat.No neslo.Nakoniec mi Peter z blackountu poradil ze nech skusim vymenit 75176B co pomohlo , komunikacia DMX zacala pracovat cez program freestyler.
No v zozname zariadeni ale moj laser neni,Do tochto programu sa este nevyznam.Viem len nejake zakladne veci .Nasiel som v zariadeni len ten Big Dipper k800 hned prvy , s nim to zacalo reagovat, aj ked davalo nezmysli, a krokace sa otacali nakoniec mimo hlavne zorne pole.Tak neviem ako vytvorit fixturu ci ako sa to vola .Uz som svoj problem daval vselikde hlavne na FB urcite ma stadial niektori poznate.Moc by ste mi pomohli.Dakujem.
Přílohy
10492126_721967854507740_2806949491644496109_n.jpg

Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“