Pár dotazů...

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Jando

Pár dotazů...

Příspěvek od Jando » ned 20. pro 2020 23:29:09

Ja sa skusim opytat tu na tie svetla EN. Niesme kamarati.

-da sa na DMX pulte nejak prikazat aby prechd medzi 2 farbami bol plinuly ( neviuzit softwer svetla ,co si miesa hocjake darby)
( tiahlo time fade nič)

-Slo by spustit sucasne na jednom dmx mixe dva case
( jeden len pohyb rotacnej hlavy a druhy farba ?) ci nato treba dva mixi na jednom kabli?

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 840
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Pár dotazů...

Příspěvek od Tomáš » pon 21. pro 2020 3:47:57

A co su to za svetla EN?
Pokial si dobre spominam som na tych malich pultoch dosiahol plynulu zmenu medzi 2mi chase na jednom pulte, (2 pulty na jeden kabel........) no myslim ze na pulte od jednej znacky som tam musel daco prestavit a na pulte od inej znacky to islo jednoduchsie, bez prestavovania a pouzivali sa pritom aj fade time a spead pravda naj bolo ked sa nasla ich spravna kombinacia ;)

Uživatelský avatar
Jando

Re: Pár dotazů...

Příspěvek od Jando » ned 17. led 2021 4:39:37

Tak som to rozluskol z tym FADETIME

Na mixoch Scanmaster co maju joistik sa vsetky zmeny mafzi scenami v programe deju okamzite.
Ak chcete plynuly prechod medzi dvoma scenami ovplivneny fadetime rychlostov musite bud :

Pridelit kanal na jeden z dzojsitkovych osy. Ten potom pojde plinulo. To sa roby stlacenim naraz mode a fine a naslednym sucasnym stlacenim mode a sceny nad kanalom ktory chcete.

Alebo cely mix prepnete a vsetky zmeny na vsetkych kanaloch budu plynule. Pri vypnutim mixe pidrzite zatlacene Mode a displej ovy gombik. A zapnete mix.

http://www.witchesandangels.nl/DL_Files ... r_3_UM.pdf

Odpovědět

Zpět na „Světla, lasery, mlhy...“