Decotruss konstrukce

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
kalvoj
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř 09. úno 2011 8:14:42
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Decotruss konstrukce

Příspěvek od kalvoj » stř 09. bře 2011 1:17:02

Máte někdo zkušenosti s decotruss konstrukcemi inzerovanými zde?:
http://www.dj-obchod.eu/katalog/decotruss.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to vcelku levné. Zajímalo by mne jakou to má reálnou nosnost, jestli s tím máte někdo zkušenost atd... Samozřejmě z toho nebudeme tvořit střechu, ale bude jenom na nějaky PARky + stroba, projektor atd.
Jsem si vědom přízviska DECO takže bedny by to asi neudrželo.
Představoval bych si to jako samonosnou konstrukci cca 2,5m vysokou a 4m širokou. Základna 1m T na každé stojně, popřípadě časem 3stojnová konstrukce. Vše bude samozřejmě adekvátně přikurtováno a jištěno. Jde mi hlavně o to aby se konstrukce nerozjela ve švech.


Budu rád za každou odpověď.
Děkuju :-)

J.J.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 600
Registrován: pon 21. led 2008 18:38:20

Decotruss konstrukce

Příspěvek od J.J. » stř 09. bře 2011 8:29:06

K nosným konstrukcím jsem vždy obezřetný. Od těch na které jsi odkazoval by mě odrazovallo už jenom to, že k nim nejsou žádné podrobnější údaje. Moje doporučení je vybírat něco co je atestované s dohledatelným výrobcem (třeba TAF, Litec apod). Slušný výrobce má vždy uvedeno jak můžou být konstrukce zatíženy, včetně dovolených průhybů atd. Dále bych doporučoval jít do konstrukcí s nosnými trubkami o průměru 50mm s montáží na spojky (ne šroubované), pokud to tedy není myšleno jako pevná instalace.
Zvukař bez www stránek

mirazvuk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: pon 23. úno 2009 19:25:35
Bydliště: poblíž BpH

Decotruss konstrukce

Příspěvek od mirazvuk » stř 09. bře 2011 10:38:37

Mám 2 kousky 2m Decotruss sešroubované do sebe uchycené na krajích do stojanu. Současně je používám na 8ks PAR64 + dimmer a je to tak akorát. Dříve jsem ještě doprostřed dával strobo cca 5kg váhy a už to nebylo ono. Je to z tenkostěnných trubek o průměru kolem 22mm. Vůbec si nedovedu představit pověsit na to hlavu nebo těžší skenner.

kalvoj
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř 09. úno 2011 8:14:42
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Decotruss konstrukce

Příspěvek od kalvoj » stř 09. bře 2011 12:30:39

Tady šlo hlavně o tu cenu. 50mm trio od Milosa se mi nikdy nevrátí a zatím pro to nemám využití. Tady v olomouci jedna firma přímo trussy dělá, tak je zkusím kontaktovat jaké mají ceny.
Nějaká konstrukce by se hodila.

J.J.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 600
Registrován: pon 21. led 2008 18:38:20

Decotruss konstrukce

Příspěvek od J.J. » stř 09. bře 2011 12:36:39

V Olomouci je právě ta TAF - u všeho co zvedáš nahoru musíš myslet nejenom aby se ti to zaplatilo, ale především, aby to neslítlo - pak by ta úspora mohla vyjít pořádně draho.
Zvukař bez www stránek

kalvoj
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: stř 09. úno 2011 8:14:42
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Decotruss konstrukce

Příspěvek od kalvoj » stř 09. bře 2011 14:53:27

No o to mi právě jde. Aby se mi to časem nezkroutilo a nebo nerozjelo ve svárech. No uvidíme.
Zkontaktoval jsem TAF ohledně ceny jejich řady decoline, tak uvidíme jestli to pro mě bude finančně utáhnutelné.

Jiriczek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: pon 28. dub 2008 16:42:41
Bydliště: Tachov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Decotruss konstrukce

Příspěvek od Jiriczek » úte 29. bře 2011 9:17:51

ja jsem si vzdycky myslel ze ty konstrukce "decotruss" jsou proste "dekorace" .. maximalne na nejake pary do klubu (stále instalace) .. myslím si, že tak to myslel i výrobce. rozhodně to není nosná konstrukce na utvoření nějaké stage.
umělecko-produkční agentura ABEL - http://www.agenturaabel.cz | tel: 732 575 195

OK2MDK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 502
Registrován: sob 31. led 2009 8:09:41
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Decotruss konstrukce

Příspěvek od OK2MDK » úte 29. bře 2011 17:48:32

mám plcit že jsem to videl,
jesli ano, tak 4 parky a konec! vyselo natom jedno svetlo nejaký automat, ne scan, a bylo to prohle, melo to 3m?? tak nějak, to je opravdu třískové..

doporučuju nakoupit z bazaru nejaké trio

Odpovědět

Zpět na „Pódia, ground support, projekce“