Co použít k uchycení PARky na podlaze?

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Co použít k uchycení PARky na podlaze?

Příspěvek od Zdeněk Prodance » stř 14. lis 2012 2:05:51

Trochu jsem kolem toho prudil a výsledek je zhruba následující - pobočky i servis mají AKTIVNĚ se zákazníkem komunikovat o stavu zboží na skladě a především o termínech, kdy a kde bude skutečně k vyzvednutí, případně bude doručen, protože jakékoli množství mailů a telefonátů je stále levnější, než zbytečná cesta a naštvaný zákazník. Nejde spoléhat na to, že auto obvykle jezdí v nějakou dobu nebo že když servis fyzicky předal mix expedici, tak to pro něj vlastně skončilo, musí sledovat zakázku až do předání. Chyba byla hlavně na servisu v Praze. Co se týká chybějích šroubů, to je poměrně těžké nějak systémově vyřešit, hlavně u posledních kusů zboží se občas stane, že je nějaký nekompletní nebo se dokonce ani nenajde, případně je to "ex demo", asi je potřeba to reklamovat při přebírání a třeba nějakou tu slevu si dohodnout.

H.M.

Ogses
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 07. čer 2012 16:19:46

Re: Co použít k uchycení PARky na podlaze?

Příspěvek od Ogses » úte 20. lis 2012 15:51:44

Zdravím,
nejspíš si nechám u známého vyrobit stojánky, podobné těmto:
http://www.dj-market.cz/stativy-a-stoja ... r-stribrny
konstrukčně na tom nic neni, takže by vyšli docela levno. Kdyby měl někdo zájem, napište mi na mail a určitě se domluvíme. Sem z Prahy, ale mohl bych je i zaslat - budou skládací.
ogs(zavináč)volny.cz

Ogses
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 07. čer 2012 16:19:46

Re: Co použít k uchycení PARky na podlaze?

Příspěvek od Ogses » úte 20. lis 2012 23:56:54

je to konkrétně American DJ FS4LS - to už vygoogluješ :)

Uživatelský avatar
Tomáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 840
Registrován: ned 05. črc 2009 8:23:27
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Co použít k uchycení PARky na podlaze?

Příspěvek od Tomáš » stř 21. lis 2012 0:18:59

a navyse som si minule kupil podobne od inej znacky a akosi som ich este nepouzil, mal by som ich aspon vyskusat, mozno sa mi zidu zac. decembra alebo by som mozno mal neak zahrnut aj do predstav na tuto sobotu. uvidim.

Odpovědět

Zpět na „Pódia, ground support, projekce“