návrh pódia

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Jose1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 638
Registrován: stř 20. kvě 2009 19:31:19
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: návrh pódia

Příspěvek od Jose1 » stř 01. črc 2009 15:16:47

CharlesBass
Má pravdu předseda.... :D
Cimbálovka vždycky hrála v kruhu a nikdo je nedonutí to změnit. Nedejbože hrát snad na mirofony na stojanu. Neřešitelné.(mimo klipsny)

george_58
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 203
Registrován: úte 19. pro 2006 9:48:50
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: návrh pódia

Příspěvek od george_58 » ned 05. zář 2010 10:39:02

Včera jsem si užil taky porod. Akce v párty stanu větším,tak odhadem 10x 30m ? Konstrukce bytelná. Vůbec mě nenapadlo že by tam mohly být nějaké akustické potíže. Posléze jsem zjistil, že to houká na všemožných frekvencích(hlavně ty vyšší se prostě vracely o zadní bohužel spuštěnou plachtu, basy a středy prolezly ze stanu i pryč), o to horší to bylo, když začalo pršet. Kapely se zvučily poměrně snadno, to ještě šlo, ale takové děti ze školky s fletničkama, nebo paní moderátorka co chodila s bezdrátem vyložene před bedny místo na podium..já byl z toho tak nešťastný, v ten moment bych se někam zakopal. Kdybych to věděl tak předek PA před akci propiskam Sabinou, ale kdo mohl tušit že veškeré rozhovory nebudou z podia,ale před bednama? Během akce na propískání nebyl čas, program smaozřejmě připravený bez jakýchkoliv pauz na nachystání mikrofonu atd. Co 15 minut se nahrnula jiná banda, já tam lítal jak trotl..navíc všude sami duchodci, to kdybych propísknul, tak mě ubijou holema..Každopádně ke stanu jsem chtěl napsat, že se to tam hodně vracelo, na to že to byl stan ,tak Hall efekt jak sfiň a zvukově dost mizerné. Máte s těmi stanami taky takové zkušenosti? Já v tom dělal poprvé, tak mě to překvapilo. A mimochodem, jeden typek z kapely vytavil výstup ze zvukovky natolik, že mi odrovnal DI box s tesláckými vejci(Megatona)..akce celkově na ho.no

Jiriczek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: pon 28. dub 2008 16:42:41
Bydliště: Tachov, Praha
Kontaktovat uživatele:

návrh pódia

Příspěvek od Jiriczek » úte 22. úno 2011 18:44:09

george_58: Jo zvucil jsem akci 3 roky po sobe ,... dvoudenni (jedna dokonce 3).. prvni rok bylo podium uvnitr party stanu, hrozny peklo, akustika naprd, to co popisujes ty .. Druhej rok, podium pred party stanem (od sebe party stan a podium asi 4 metry). Pokud jste ten stan nekdo videl, tak ta bocnice (z te kratsi strany) ma dve casti, horni (trojuhelnik) a spodni (obdelnik) .. a starosta mistni obce proste ze tu horni cast nezvedneme, ze bude lidem zima ... tak se mi zjezily vlasy na hlave,,, a uz jsem premyslel, co budu delat a jak dam druhe bedny do stanu.. protoze satelity jsem mel vys nez byl konec te vrchni casti stanu, takze ve stanu by byly jen basy a mozna trochu stredu. Nakonec jsem to uhadal, ze se to cely dalo pryc, takze jedna strana byla komplet otevrena.. ale stejne proste na konci toho stanu ten zvuk byl naprd ... Ten stan neni dobry reseni a kdyz uz tak dal od podia a zvucit z te delsi strany, ktera bude cela odkryta..

Tenhle rok chteli ty stany dat dva za sebe ... (jeste ze to uz nezvucim)... predstavte si 10x50(60)metru party stan a vy ho zvucite z venku z te kratke strany ... to bych se z toho pos**l. Ani nevim jak to dopadne, ale urcite tam pojede nejaky kolega zvukar, skoda, ze na ten termin mam uz akci, nemuzu se jit podivat :-(.
umělecko-produkční agentura ABEL - http://www.agenturaabel.cz | tel: 732 575 195

Odpovědět

Zpět na „Pódia, ground support, projekce“