Prodám akustický paravan a akustickou pěnu.

Koupím, nabízím k prodeji - chci se toho zbavit, hledám, našel jsem...
Pravidla fóra
UVEĎTE NA SEBE KONTAKT, NEREGISTROVANÍ UŽIVATELÉ E-MAIL REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ NEVIDÍ.

- tato část fóra je určena pro zadání inzerátu, sloužícího ke koupi či prodeji techniky, nebo věcí, souvisejících se zvukařinou, případně poptávce nějaké služby atd. Neinzerujte vlastní komerční služby. Inzerát, neshodující se s tímto zaměřením, bude odstraněn. V případě prodeje může být inzerována pouze věc použitá.
Na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.
- inzerát bude cca po měsíci odstraněn. Pokud pomine důvod inzerce před odstraněním inzerátu, napište příspěvek např. s textem "prodáno", "odstranit" apod., administrátor tak v nejbližší době učiní.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • Nový firmware pro SQ
BoD-CZ
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07. lis 2012 17:43:16

Prodám akustický paravan a akustickou pěnu.

Příspěvek od BoD-CZ » sob 29. zář 2018 12:44:56

Prodám 1x akustický paravan (koupený na https://www.akusticka-pena.cz/zbozi-cen ... y-paravan/) a 2x akustickou pěnu (koupenou na https://www.akusticka-pena.cz/zbozi-ceny/jehlany-7-cm/#). Koupené 2018 a nevyužité. Navíc se stěhuji a již nebudu potřebovat. Vlastní odvoz nutný! Sleva 50%, cena tedy za komplet 3000,- Kč. Kontaktujte mne na mobilu 777229273 a nebo na e-mailu bod@bod.cz.

Odpovědět

Zpět na „INZERCE Koupím, prodám, hledám atd.“