PREDÁM Line Array dB Technologeis DVA

Koupím, nabízím k prodeji - chci se toho zbavit, hledám, našel jsem...
Pravidla fóra
UVEĎTE NA SEBE KONTAKT, NEREGISTROVANÍ UŽIVATELÉ E-MAIL REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ NEVIDÍ.

- tato část fóra je určena pro zadání inzerátu, sloužícího ke koupi či prodeji techniky, nebo věcí, souvisejících se zvukařinou, případně poptávce nějaké služby atd. Neinzerujte vlastní komerční služby. Inzerát, neshodující se s tímto zaměřením, bude odstraněn. V případě prodeje může být inzerována pouze věc použitá.
Na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.
- inzerát bude cca po měsíci odstraněn. Pokud pomine důvod inzerce před odstraněním inzerátu, napište příspěvek např. s textem "prodáno", "odstranit" apod., administrátor tak v nejbližší době učiní.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • Registrace
mareko
Uživatel
Uživatel

PREDÁM Line Array dB Technologeis DVA

Příspěvek od mareko » ned 04. lis 2018 19:30:05

Predám Line Array aparatúru dB Technologies, DVA T8 (8ks), DVA S30N(2ks), konštrukciu na vešanie (možné výšky 2m,3m,5m) - tower stand, prepravné kufre, speciálné - viacúčelové prepravné obaly na basy, kabeláž a iné – KONČÍM. Použité len 6 krát, jako nové.
rianm@centrum.sk
+421903404302

jozef
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Re: PREDÁM Line Array dB Technologeis DVA

Příspěvek od jozef » úte 06. lis 2018 9:31:51

Zdravim Mal by som zaujem o s30ky aka cena? Tie prepravne obaly su na s30ky?A nakoniec tie tovery mozete mi poslat fotku.Vdaka Jozef

mareko
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od mareko » úte 06. lis 2018 18:34:15

Tie obaly čo sú na S30-kach sú na S30 špeciálne navrhnuté a ušité na mieru. Netreba ich dávať dole, len sa sníme potrebná časť, alebo sa pootvorí pri zosíku strieška, tak ako na T8-mičkách. Všetko je na fotkách. Foto toweru mám len tú čo je v inzeráte. Podstava je ocelová,mobilná, veľmi skladná a stabilná. Postaví ju aj jeden človek sám, hliníky sa pospájajú na zemi spolu a aj s podstavou a kladkou, ktorá je na bedne, sa to jednou rukou dvihne.
O tie S30-tky je väčší záujem ako o ostatné veci. Zatiaľ je cena 2000,-/ks. Ste už štvrtý záujemca, ale povedal som každému, že najprv sa pokúsim to predať spolu. všetko je ako nové, použité len 4 krát. Ja som to kupoval ako splnenie si chlapčenského sna, lebo zvukarina je mi ako koníček, nie živnosť. Len manželka mi píli uši, inak by som to nepredával.
S pozdravom

Tomáš
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Tomáš » úte 06. lis 2018 20:21:23

Ja Len tak ze tu nevidim link na inzerat ani tie fotky, MNA by tie fotky zaujimaly, ako vyzeraju tie tovery... Dakujem.

mareko
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od mareko » úte 06. lis 2018 20:24:36

Je to aj na bazos.sk, aj Prodance.cz

CharlesBass
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od CharlesBass » úte 06. lis 2018 20:59:53

Já spíš doporučuji vyměnit manželku! To jí ani trochu nemrzí taková ztráta? Téměř trojku jen na těch subech ... a vzhledem k tomu jaký neskutečný dardy si účtujou na slovensku profíci, ale i polo-profi, tak i rozumný koníčkaření se vyplácí ... a s takovým apecem ....

Ale ještě mě napadla otázka, na těch towerech vidím, či spíše vlastně nevidím na vrchu kladky? To tam je jen to účko?
Basista zajímající se značnou měrou o zvuk, tedy i samozvučení a jeho následky :lol:
A drze se deroucí do vyššího levelu sorty podivínů říkající si zvukaři :-)

mareko
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od mareko » stř 07. lis 2018 9:34:58

Vrch sú dva joklové profily a medzi nimi kladky na ložiskách. S tým vašim názorom sa stotožňujem.Ja som to stým aj kupoval, že budem to mať doma, jesť to nepýta a to že sa mi cena aparáru nevráti som vedel. Ale mám už aj nejaké zdravotné problémy a žena vidí, že sú okolo tých akcií stresy, nervy a iné problémy, tak je na to už alergická.

Odpovědět

Zpět na „INZERCE Koupím, prodám, hledám atd.“