PRODÁM pasivní splitter+přibližovák

Koupím, nabízím k prodeji - chci se toho zbavit, hledám, našel jsem...
Pravidla fóra
UVEĎTE NA SEBE KONTAKT, NEREGISTROVANÍ UŽIVATELÉ E-MAIL REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ NEVIDÍ.

- tato část fóra je určena pro zadání inzerátu, sloužícího ke koupi či prodeji techniky, nebo věcí, souvisejících se zvukařinou, případně poptávce nějaké služby atd. Neinzerujte vlastní komerční služby. Inzerát, neshodující se s tímto zaměřením, bude odstraněn. V případě prodeje může být inzerována pouze věc použitá.
Na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.
- inzerát bude cca po měsíci odstraněn. Pokud pomine důvod inzerce před odstraněním inzerátu, napište příspěvek např. s textem "prodáno", "odstranit" apod., administrátor tak v nejbližší době učiní.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • Powersoft skoleni 2019
kraevkri2
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17. čer 2020 13:20:04

PRODÁM pasivní splitter+přibližovák

Příspěvek od kraevkri2 » stř 17. čer 2020 13:53:32

Prodám na zakázku vyrobený pasivní splitter na 28 vstupů a 4 výstupy připevněný v 5U liště. Je k němu jeden cca 10m 28+4 kanálový přibližovák, 15m rozplet ke stageboxu a rack na převoz kabelů.

Je na míru ušitý pro kapelu s IN-EAR systémem nebo pro zvukaře, který chce analogově rozdělit signál mezi FOH a monitorák.

Všechno jsou konektory Neutrik a celé je to ručně pájené. Přibližovák a rozplet mají bohužel stočený kabel, kvůli nesprávnému motání prvního majitele - nemá to ovšem žádný vliv na funkčnost a ještě dlouho budou bezproblémově sloužit. Pro jejich převoz přidáváme plastový rack.

CENA: 20 000,-

FOTKY: https://hudebnibazar.cz/pasivni-splitte ... /ID314814/

Odpovědět

Zpět na „INZERCE Koupím, prodám, hledám atd.“