Prodám/vyměním PGH M4

Koupím, nabízím k prodeji - chci se toho zbavit, hledám, našel jsem...
Pravidla fóra
UVEĎTE NA SEBE KONTAKT, NEREGISTROVANÍ UŽIVATELÉ E-MAIL REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ NEVIDÍ.

- tato část fóra je určena pro zadání inzerátu, sloužícího ke koupi či prodeji techniky, nebo věcí, souvisejících se zvukařinou, případně poptávce nějaké služby atd. Neinzerujte vlastní komerční služby. Inzerát, neshodující se s tímto zaměřením, bude odstraněn. V případě prodeje může být inzerována pouze věc použitá.
Na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.
- inzerát bude cca po měsíci odstraněn. Pokud pomine důvod inzerce před odstraněním inzerátu, napište příspěvek např. s textem "prodáno", "odstranit" apod., administrátor tak v nejbližší době učiní.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Tcel
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: úte 04. črc 2023 10:42:31

Prodám/vyměním PGH M4

Příspěvek od Tcel » úte 04. črc 2023 10:59:54

Vzácný lampový mikrofon z 50 let po celkové repasi. Německá poválečná výroba, později vyráběn pod označením Thiele M4.
Uvnitř obrovského těla lampa i trafo (mikrofon se zapíná do zásuvky),
ktéré u těchto mikrofonů způsobovalo brum, proto byly často modifikovány a trafo vyvedeno do externího boxu.
Můj je ve sběratelském stavu bez zásahu a nečistoty zvuku repasí eliminovány na minimum, popř. lze snadno odfiltrovat nebo trafo přesunout.
Dle některých názorů jeden z nejlépe znějících mikrofonů, často přirovnáván k Neumann U47, četl jsem i názor, že má stejnou kapsli, a ač se jedná asi o ojedinělý muzeální kus (Thiele je občas na reverb.com objevuje, PGH jsem nikdy neviděl), není vhodný jen pro sběratele, ale i na profi nahrávání. Už nenahrávám, tak pro něj nemám využití, nejraději výměna za něco pro mne užitečnějšího, např. baskytara, kytara, synth, groovebox, efekty, studio technika atd., v případě prodeje cenu prosím nabídněte.
mail: tcel@seznam.cz
pgh - kopie.jpg

Odpovědět

Zpět na „INZERCE Koupím, prodám, hledám atd.“