Předváděčka Soundcraft

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
  • Reklama
  • DEMO 15
exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od exxxi » čtv 07. bře 2019 13:41:34

Nástupce VRX?
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
Palko
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř 04. úno 2009 0:21:07

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od Palko » čtv 07. bře 2019 16:35:33

Pro: Robert a AudioMaster:
Nemyslel jsem to zle ani nijak rýpavě. Vaše odpovědi mají logiku. Uvidíme jak se to tedy bude vyvíjet. Jsem ze severních čech, jezdím na akce AudioMasteru i na Demo do Staré Boleslavi a Praha je pro mě jediné z výše uvedených měst dostupné město.
Pro: exxxi:
Píše se VTX A serie - což je novinka. VRX už jsou snad 10 let, ale kromě aktivní verze je vše stejné - asi jsou tak neskutečně nadčasové, také si to neumím vysvětlit, za tu dobu co je VRX se vystřídaly 3 generace EONů, 4 generace PRX ….. a VRX 9.. je pořád stejná.

Palko.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od exxxi » čtv 07. bře 2019 17:24:17

VRX je velmi praktická bedna, ovšem v aktivní verzi je zvuk bídný vzhledem k ceně. Pokud by se něco udělalo s driverem, asi by si našla velký okruh uživatelů.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
Palko
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř 04. úno 2009 0:21:07

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od Palko » čtv 07. bře 2019 19:57:54

To mě zajímá - omlouvám se, že se dostáváme mimo hlavní téma. VRX932LAP sám nemám používám SRX812P, ale stále šetřím, abych je vyměnil právě za VRX932LAP. Mockrát jsem to neslyšel, ale podle parametrů mi to přijde lepší a s větším tlakem, než mé SRX812P. Prosím tedy o upřesnění co je myšleno tím - zvuk bídný. Jestli mám pokračovat v šetření, nebo zůstat u SRX.
Palko

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od Martin » čtv 07. bře 2019 22:32:30

Palko píše:
čtv 07. bře 2019 19:57:54
omlouvám se, že se dostáváme mimo hlavní téma
Tak to nedělej, když máš potřebu se za to omluvit... Možná by stálo za to otevřít vlákno jinde, tato sekce má jiné určení
administrátor, moderátor

AudioMaster
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28. úno 2019 15:06:05

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od AudioMaster » pát 08. bře 2019 8:28:18

exxxi píše:
čtv 07. bře 2019 13:41:34
Nástupce VRX?
Myslíte sérii VTX A? Spíš nástupce VTX V :wink:

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od exxxi » sob 09. bře 2019 0:25:19

Palko: mezi 3-4 kHz to divne vriska, je nutne ekvalizovat. (stale mluvim o aktivni verzi, na ktere jsem pravidelne kroutil) Porad mi tam cely koncert neco prekazi.
Druha vec je, ze obcas povoli driver pri doprave. Stalo se mi, ze prijdu do klubu a neslysim vysky vlevo. Bedna se musi otevrit a vyskac dotahnout.
K pasivkam ti nic nereknu, ale jsou obecne chvalene. Koncept samotny a variabilita je fajn.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

AudioMaster
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 28. úno 2019 15:06:05

Re: Předváděčka Soundcraft

Příspěvek od AudioMaster » stř 13. bře 2019 17:03:55

Tak první polovinu máme za sebou, příští pondělí se na Vás těšíme v Brně a týden na to v Českých Budějovicích. A už teď můžeme prozradit, že pár měst ještě pravděpodobně přidáme.. :wink:
Přílohy
Předváděčka Soundcraft Ostrava
Předváděčka Soundcraft Ostrava
Předváděčka Soundcraft Olomouc
Předváděčka Soundcraft Olomouc

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“