Kondenzátorové mikrofony na jevišti - část II.

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Kondenzátorové mikrofony na jevišti - část II.

Příspěvek od safa » stř 16. úno 2022 13:03:07

Milé kolegyně, vážení kolegové.

Kondenzátorové mikrofony na jevišti pro mnohé stále ještě zůstávají neprobádaným světem. V listopadu jsme na toto téma uspořádali webinář s naším hostem, velezkušeným zvukařem Honzou Středou. Bohužel vyčleněných 90 minut uběhlo jako voda a pořád by bylo o čem mluvit, a tak jsme vám v závěru webináře slíbili pokračování - a je to tu. S firmou DPA tedy navazujeme webinářem „Kondenzátorové mikrofony v ozvučení - ČÁST DRUHÁ“, který se bude konat online na platformě Zoom dne 1. března 2022 v 10h ráno (délka cca 90min + jak se rozkecáme). Hovořit se bude trochu v jazyce anglickém (kolega Bo Brinck z DPA) a hlavně v jazyce českém (moje maličkost a Honza). Ať už se věnujete ozvučování, divadlu, televizním přenosům, nebo vás toto téma prostě jenom zajímá, jste srdečně zváni!

Za Audiopro s.r.o. a DPA Microphones Jan Šafařík ( jan.safarik@audiopro.cz )

Odkaz na přihlášení zde:
https://us02web.zoom.us/webinar/registe ... zrfkvVwTVw

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“