Audiffex & Audified míří na veletrh Musikmesse

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • sada T10S T7V
Uživatelský avatar
DISK Multimedia

Audiffex & Audified míří na veletrh Musikmesse

Příspěvek od DISK Multimedia » pon 10. bře 2014 14:50:18

Audiffex a Audified míří na frankfurtský hudební veletrh Musikmesse

Český hudební software spolu s produkty pro profesionální softwarová i hardwarová audio řešení budou pod značkami Audiffex a Audified představeny ve dnech 12. – 15. 3. 2014 na mezinárodním hudebním veletrhu Musikmesse v německém Frankfurtu. Ucelené portfolio bude k vidění v hale 5.1 na stánku E44.

Audiffex přináší cenově i uživatelsky dostupný software pro zpracování audia. Využívat jej mohou jak příležitostní hudebníci, tak profesionální hráči, umělci, skladatelé a zvukaři, jímž poskytuje širokou škálu možností při práci ve studiu, ale také pro živá hudební vystoupení.

Audified využívá dlouholetých zkušenosti z výzkumu v oblasti akustiky, které aplikuje do vývoje profesionálních audio řešení. Nabízí víceúčelová DSP zařízení s modifikovatelnými algoritmy, přesné modelování analogových obvodů, softwarovou a hardwarovou integraci i řízení nebo moderní přehrávací a záznamové systémy. Zároveň se podílí na vzdělávacích aktivitách spojených s audio engineeringem.

V rámci prezentace na veletrhu Musikmesse 2014 se návštěvníci mohou seznámit s produkty pro kytarový procesing (ampLion, GK Amp 2), live produkci (inTone 2), nebo studiový mastering (inValve a STA efekty). Další produktová řada se zaměřuje na sofistikované přehrávací a záznamové aplikace (SceneFlow a ReMark). Největší pozornost bude směřována k představení unikátní řídící technologie SCENE, kterou – mimo vlastní produkty SceneBox a SceneMix – již využívá System 6000 společnosti TC Electronic nebo Dynaudio AIR.

Zveme vás k návštěvě naší expozice, kde se na vlastní oči i uši můžete přesvědčit o kvalitách českých značek Audiffex a Audified. Současně jsou vám k dispozici také webové stránky http://www.audiffex.com a http://www.audified.com.


Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“