Disk má magazín!

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • EAW RS series
Uživatelský avatar
DISK Multimedia

Disk má magazín!

Příspěvek od DISK Multimedia » pon 01. zář 2014 15:23:57

DISK má magazín!
magazin.disk.cz

Proč ho vůbec děláme?
Už jsme si zvykli na to, že na dvě kliknutí objednáme libovolné zboží a kdesi daleko ho několik skladníků zabalí a pošle k našim dveřím. Bez ohledu na to, jestli balí knihu, víno, televizi, erotické pomůcky nebo třeba zahradní hadici. Krabice jako krabice... Rozdíl je jen ve velikosti a v ceně. DISK takový není.

99 % členů naší firmy jsou muzikanti nebo jinak multimediálně aktivní kreativci. A proto si s každou věcí (hračkou) zařazenou do našeho sortimentu nejdřív pohrajeme. Vyzkoušíme ji a zpravidla si ji oblíbíme.

Doteď se to dozvěděl vždy jen zákazník, který s námi přišel do osobního styku. Jenže přetlak informací, který se za léta hraní (si) nakumuloval, je třeba někudy upustit. A proto jsme vytvořili náš DISK MAGAZÍN.

Lektoři projektu DECCART vám ve svých videích a článcích ušetří spoustu času tím, že vám ukážou nejrůznější zkratky při studiové práci. Najdete zde video návody, tipy a triky. Naši specialisté před vašima očima „rozeberou“ a otestují nejnovější produkty. Naše reportáže vám ukážou netradiční, ale zajímavé způsoby použití nejrůznějších nástrojů. Pouštíme se do špionáže do studií slavných umělců, děláme v nich inventuru a taháme z nich, jak dospěli k výsledkům své práce. Nabídneme i exkurze do zákulisí slavných značek, které se rozhodly, že se námi nechají zastupovat. Přirozeně DISK MAGAZÍN slouží i jako první místo, kde se můžete (v češtině) dozvědět o jejich novinkách.

V neposlední řadě chceme, abyste se součástí našeho magazínu stali vy. S vašimi výsledky, s vašimi zkušenostim, s vaší tvorbou. Posílejte nám videa a články a budete po zásluze odměněni. Říkejte nám, jaké články byste si přáli a ptejte se.

magazin.disk.cz
magazin_disk_cz.PNG
magazin_disk_cz.PNG (87.21 KiB) Zobrazeno 1633 x

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“