Stránka 1 z 1

Další Demo

Napsal: pon 27. dub 2015 12:54:34
od Zdeněk Prodance
24.5. budeme v Houštce opět předvádět jak hrají nové bedny a postupy v porovnání se starými, bude to premiéra pro několik modelů RCF a Megaton, doufám i EAW. Naplánovaný máme trochu větší podíl živé muziky, kromě jiného tak reagujeme i na dotazy na tomto foru "co si mám pořídit pro zvučení .... ".
Je vždycky lepší sám slyšet, než si nechat vyprávět, takže využijte příležitost, hlasujte v anketě na našem webu, pokud jste ze Slovenska nebo Moravy, zajistěte si místo v autobusu, který vypravujeme a po roce si udělejte ten malý zvukařský výlet mezi kolegy z branže.

H.M.

Re: Další Demo

Napsal: pon 27. dub 2015 14:20:00
od Martin
doplňuji link na detaily akce, pokud by někdo přehlédl banner výše :D
http://www.prodance.cz/demo-8.html

Re: Další Demo

Napsal: pon 27. dub 2015 19:24:33
od zahy
Jak to bude letos s registrací? A prosím ne pře FB!!
Děkuji

Re: Další Demo

Napsal: pon 27. dub 2015 20:10:17
od Zdeněk Prodance
Registrace je jako vždycky nepovinná (leč může přinést nějaký ten bonus a nám pomůže lépe naplánovat například catering nebo tombolu aj.) a rozhodně nebude jen na FB, i když si dost lidí už ani svůj společensky invalidní život bez této sociální protézy nedokáže představit :-)
Viděl jsem nějaký formulář, tak se to snad na webu objeví brzo.

H.M.

Re: Další Demo

Napsal: ned 03. kvě 2015 13:25:13
od zahy
A ještě jeden dotaz, mohl byste prozradit zcela neoficiálně čas konce? Já vím že se to upřesní až bude nějakej plakát nebo rozpis, ale bohužel mám v neděli noční takže se podle toho musím domluvit s kolegou. Už si nepamatuji jak to bylo minule.
Díky Záhy

Re: Další Demo

Napsal: ned 03. kvě 2015 15:33:15
od Zdeněk Prodance
Předpokládá se mírně po 18:00, je to víceméně dané intervaly pro řidiče autobusů a mělo by to také vyhovovat lidem, kteří přijedou po vlastní ose z větší dálky. Pokud ale počasí dovolí a zbyde tam ještě někdo, kdo si bude chtít cosi poslechnout znova, tak se určitě přizpůsobíme a uklízečka s hadrem nás nerozežene :-)

H.M.

Re: Další Demo

Napsal: sob 16. kvě 2015 17:59:54
od Zdeněk Prodance
Přípravy v Houštce neutuchají ani o víkendu, v backstage se už vystřídaly jeřáby a bobcaty, zpevněná plocha je větší, přibyly tři skladové buňky, vedle šupny jsme otevřeli ještě druhé schody na podium, opravena je část jeho plochy nejvíc okousaná zubem času, pracuje se na omítkách. Chceme letos začít dřív promítat, takže spolu s demo už máme hodně velké fofry.
Ustálily se kapely, bude tam:

http://www.bigbandneratovice.cz/galerie.html
http://boogiemen.cz/galerie

Tedy poměrně značný odklon od dosavadních ročníků, protože jsme si řekli, že "metálu" už bylo dost a kdo chtěl, tak už ho u nás slyšel v mnoha podáních, kdežto trvale se objevují dotazy, jak a jestli vůbec jde na ten apec hrát jinou muziku. Samozřejmě bude i DJ exhibice a nějaké dobře známé zvukové konzervy. Nenechte si to ujít, protože další příležitost nemusí být právě za rohem.

H.M.